TENERIFE YAZ OKULLARI


Dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri olan İspanyolcayı ana vatanı İspanya'da öğrenmek kişiye çok büyük bir avantaj sağlayacaktır. Özellik İspanya yaz dil eğitiminde belki de dünyanın en ideal tercihlerinden biridir. Bu yüzden İspanya'da yazın İspanyolca öğrenmek için en heyecanlı seçimlerden biri Tenerife yaz okullarıdır. İspanyolca yaz dil eğitiminin yanında çeşitli sosyal aktiviteler ve şehir turu imkanı sunan Tenerife yaz okulları, öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan hem eğitimi hem de kültürel ve spor aktiviteleri de yoğun bir şekilde sunmaktadırlar. Hemen aşağıda resmi acentesi olduğumuz Tenerife yaz okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ile indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Unutmayın, Tenerife yaz kursu programlarına yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılmalarına izin verilmektedir. Tenerife'de yaz okulu denilince eğitimde kalite ve güven oldukça önem teşkil etmektedir. Bu yüzden, Tenerife'deki en iyi yaz okullarından en iyi fiyat garantisi sunuyoruz ve vakit kaybetmeden Tenerife İspanyolca yaz kurslarını bize sorun! Tüm Tenerife yaz okulu fiyatları ve Barcelona yaz kursları buradadır!

Atlantik Okyanusunda yer alan Kanarya Adaları’nın en büyüğü Tenerife’dir. Yaklaşık 860,000 nüfusa sahip olan bu ada, hiç bitmeyen baharıyla tanınır. Kış ve sonbaharda bile sıcaklıklar 22 derece civarında seyreder. Bu sebeple ada ekonomisi turizme dayalıdır ve dünyanın en çok turist çeken yerlerindendir. Tenerife’in Şubat-Mart ayları arasındaki karnavalı çok ünlüdür ve karnaval süresince sokaklar-caddeler parti, samba ve canlı müzik gösterileriyle dolar. Tenerife’de yıl boyunca golf, ata binme, balık tutma, rüzgar sörfü, tenis, kano ve benzeri aktivitelere katılabilirsiniz. Adanın doğal güzellikleri UNESCO tarafından koruma altına alınmıştır. Ayrıca, Tenerife'de yaz okulu eğitiminiz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Tenerife'de yazın nasıl İspanyolca öğrenirim? Tenerife'e yazın nasıl gidilir? Tenerife'de yazın nerede kalınır? Tenerife'de yaz dil kursu fiyatları nedir? Tenerife'de hangi yaz okulu? Yazın Tenerife nasıl bir yer? Çocuğum için Tenerife güvenli midir? Tenerife yaz okulu ücreti ne kadar? gibi sorularınıza İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevap veriyoruz. Tenerife şehrinde yaz eğitimi almak isteyenler için Tenerife'de yaz İspanyolca dil kursu ve yazın İspanyolca dil programı seçiminden sonra Tenerife yaz dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Tenerife'de yaz konaklamasının ayarlanmasından, İspanya vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve İspanya vizesi aldıktan sonra Tenerife uçak biletininin ayarlanması ve ardından Tenerife havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız.

Tenerife'de yaz kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/tenerife_b44740b9-7d81-4e43-b76a-7614a77b71df.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın