KÖLN YAZ OKULLARI


Dünyanın sanayi ve edebiyatta en önemli dillerinden biri de Almancadır. Özellikle Almanya, Almanca yaz dil eğitimi için en iyi tercihtir. Bu yüzden yazın Almanya'da Almanca öğrenmek için ilk seçimlerden biri Köln yaz okullarıdır. Almanca yaz kursunun yanında çeşitli sosyal aktiviteler ve şehir turu imkanı sunan Köln yaz okulları, öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan hem eğitimi hem de kültürel ve spor aktiviteleri de yoğun bir şekilde sunmaktadırlar. Hemen aşağıda resmi acentesi olduğumuz Köln yaz okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ile indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Unutmayın, Köln yaz kursu programlarına yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılmalarına izin verilmektedir. Köln'de yaz okulu eğitiminde kalite ve güven oldukça önemlidir. Bu yüzden, Köln'deki en iyi yaz okullarından en iyi fiyat garantisi sunuyoruz ve vakit kaybetmeden Köln Almanca yaz kurslarını bize sorun! Tüm Köln yaz okulu fiyatları ve Köln yaz kursları buradadır!

Köln, eyaletin en önemli kültür, bilim, sanat, ticaret ve eğlence merkezidir. Ayrıca demir ve havayolu ulaşım ağının da kesişme noktasıdır. Tren ana garı kent merkezinde yeralır. Nehrin her iki yakası sekiz köprüyle bağlanmıştır, bunlardan ikisi demiryolu köprüsüdür. Köln/Bonn Havalimanı merkezden yaklaşık 20 km uzaklıkta, kentin güneydoğusundadır. Kentiçi kamu ulaşımı, otobüs, tramvay, metro (U-Bahn) ve banliyö (S-Bahn) trenleriyle sağlanır. Ayrıca bin 200 taksi bulunur. Köln'de ünivesitenin yanısıra birer meslek yüksek okulu, konservatuar ve spor yüksek okulu vardır. Nüfusun 10'da biri bir yüksek okul öğrencisidir. Kentin en ünlü yapısı, inşaatı tam 632 (1248-1880) yılda tamamlanmış gotik tarzdaki Dom Katedrali'dir ve 7 bin m² alanda, 157 metreyi bulan yüksekliği ile UNESCO Kültür Mirası listesinde yeralır. Ayrıca, Köln'de yaz okulu eğitiminiz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Köln'de yazın nasıl Almanca öğrenirim? Köln'e yazın nasıl gidilir? Köln'de yazın nerede kalınır? Köln'de yaz dil kursu fiyatları nedir? Köln'de hangi yaz okulu? Yazın Köln nasıl bir yer? Çocuğum için Köln güvenli midir? Köln yaz okulu ücreti ne kadar? Köln'de yaz tatili ne kadar? gibi sorularınıza İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevap veriyoruz. Köln şehrinde yaz eğitimi almak isteyenler için Köln'de yaz Almanca dil kursu ve yazın Almanca dil programı seçiminden sonra Köln yaz dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Köln'de yaz konaklamasının ayarlanmasından, Almanya vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve Almanya vizesi aldıktan sonra Köln uçak biletininin ayarlanması ve ardından Köln havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız. Köln'de yaz kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/koln_165f067b-7184-40ab-9f71-10a3167f7c8e.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın