UNIVERSITY OF CANBERRA


Canberra Üniversitesi (UC), Avustralya'nın başkenti Canberra'da bulunan bir devlet üniversitesidir. Üniversite 1990 yılında kurulmuş olup 850 akademik personeli ve yaklaşık 9.000 öğrencisi bulunmaktadır. Aslında üniversitenin kuruluşu 1967 yılına kadar dayanır. Mezun olan öğrenciler, Avustralya’da veya uluslararası alanda başarılı bir kariyer sahibi olabilmektedirler. Canberra Üniversitesi’nin lisans ve yüksek lisans programları, öğrencilerinin profesyonel kariyer hedeflerini dikkate alarak hazırlandığı için yüksek standartlarda kaliteli eğitim seçeneklerini içermektedir. Canberra University 60.000’den fazla mezunu, Avustralya’da ve bir çok yabancı ülkede bulunan özel şirketlerde veya devlet kurumlarında çalışmaktadır. Canberra Üniversitesi mezunlarının diplomaları uluslararası geçerliliğe sahiptir. 2007 yılında Avustralya İyi Üniversiteler Rehberinde (Good Universities Guide) yeralmış 4 üniversiteden biri olup en yüksek maaşla ve en hızlı iş bulma kategorilerinde beş yıldız ile puanlandırılmıştır. Üniversite, şehir merkezinden yaklaşık araba ile 10 dakika uzaklıktadır. Canberra Üniversitesi’nin lisans ve yüksek lisans programları, öğrencilerinin profesyonel kariyer hedeflerini dikkate alarak hazırlandığı için yüksek standartlarda kaliteli eğitim seçeneklerini içermektedir. 

Canberra Üniversitesi Ücret? University of Canberra Fiyatları Ne kadar? University of Canberra Kabul Nasıl Alınır? University of Canberra Nerede? University of Canberra Programları Nedir? University of Canberra Nasıl Girilir? University of Canberra Başvuru Şartları Nedir? gibi sorularınızın tüm cevabı buradadır.

Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, University of Canberra (UC) Eğitim Kurumunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
university-of-canberra_5783c717-b122-4b73-a509-bc9002d32935.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın