LA TROBE UNIVERSITY


2005 yılında yayınlanan Times Higher Education Supplement (UK) dergisinde dünyanın en iyi 100 üniversitesinden birisi olarak seçilen La Trobe Üniversitesi aynı zamanda Shanghai Jiao Tong Üniversite İndeksine göre 2006 yılında Avustralya'nın en iyi 10 üniversitesi arasında olup ayrıca 2007 yılında da Victoria eyalatinin en iyi 3 üniversitesi arasında yer almıştır. La Trobe Üniversitesi, kaliteli eğitim sunması ve güçlü araştırma profili ile desteklenen eğitim yapısıyla uluslararası tanınan bir lider olmaktan gurur duymaktadır. Melbourne’de bulunan ana kampusü Vahşi Yaşamı koruma alanına sahip geniş bir parkın içinde yer almaktadır. Başlıca araştırma ve eğitim fakültelerini içinde barındıran bu metropolit kampus, aynı zamanda araştırma ve geliştirme parkı, kütüphane, multimedya olanakları ile öğrenci medikal servisini de içeren bir de hastaneye ev sahipliği yapar.

Dünyanın sayılı üniversitelerinden biri olan La Trobe University ait iki tane büyük kampüs bulunmaktadır. Bunlardan en büyüğü olan Melbourne kampusu, Bundoora'daki kampus en büyük kampustur ve tüm sınıflarda tepegöz ve video bulunmaktadır. Sınıflar geniş, rahat ve ferahtır. 2 dil laboratuarı ve 60 öğrencinin rahatlıkla çalışabileceği bir bilgisayar laboratuarı bulunmaktadır. Mültimedya merkezinde ise öğrencilerin sosyal aktivitelerde bulunabilmesi için bir piyano bulunmaktadır. Büyük bir kütüphane, masa tenisi oynanabilen uluslararası mutfakların bulunduğu büyük bir kafeterya ve futbol sahası kampusta bulunan olanaklardandır. La Trobe Üniversitesinin diğer kampüsü ise Bendigo Kmapusu olup, Geniş ve ferah sınıfların hepsinde tepegöz ve video bulunmaktadır. Oldukça geniş öğrenci dinlenme salonunda çay & kahve makineleri ve öğrencilerin öğle yemeklerini yiyebilecekleri kafeterya bulunmaktadır. Büyük bir kütüphane, masa tenisi oynanabilen uluslararası mutfakların bulunduğu büyük bir kafeterya ve futbol sahası kampusta bulunan olanaklardandır. Bendigo'da eğitim alan öğrenciler çiftlik ziyaretlerine katılabilir ve üniversitenin sunduğu tüm sportif ve sosyal aktivitelere katılabilir, üniversite bünyesindeki klüplere üye olabilirler.  

La Trobe Üniversitesi Ücret? La Trobe University Fiyatları Ne kadar? La Trobe University Kabul Nasıl Alınır? La Trobe University Nerede? La Trobe University Programları Nedir? La Trobe University Nasıl Girilir? La Trobe University Başvuru Şartları Nedir? gibi sorularınızın tüm cevabı buradadır.

Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, La Trobe University Eğitim Kurumunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
la-trobe-university_66470fb4-6a5b-412d-9b7e-13a67a21963a.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın