DEAKIN UNIVERSITY


1070 yılında kurulmuş olan Deakin Üniversitesi, Victoria’daki kampus bağlantılarına ve kampus dışı çalışmalarda uzmanlığa sahiptir. Profesyonel ve işletmeye yönelik eğitim programlarına, gelişen ve yenilenen araştırmalara sahip olan Deakin Universitesi, devlet, büyük şirketler ve profesyonel kuruluşlarla güçlü ortaklıkları vardır. Bu bağlar üniversitenin, şirketlerin gelişmesindeki değişikliklere ve öğrencilerin değişen ihtiyaçlarını karşılamaya her daim hazır olmasını sağlar. Mezun öğrencilerin memnuniyeti açısından sürekli en iyi üniversite seçilen Deakin Üniversitesi, 2 defa da Australian University of the Year ödülünü kazanmıştır.


Deakin University'nin mevcut dört kampüsü vardır:

Melbourne kampüsü: 13.000 lisans ve yüksek lisans öğrencisi olan Melbourne kampüsü Burwood Highway’de yer alır. Melbourne’un doğu tarafındadır. Tramvay ile şehir merkezinde 45 dakika kadar sürer. Kampüste prestijli Deakin University Art Gallery, spor salonu, oyun alanları, kantin, kafe, restorant, bar, internet kafe, sağlık hizmetleri, bir mağaza ve kitapevi yer almaktadır.

Geelong Waurn Ponds kampüsü: Pigdons Road’da yer alan Geelong kampüsü geniş manzaralara ve geniş spor olanaklarına sahiptir. Melbourne’un 72 kşlometre güney batısındadır. Deakin üniversitesinin en büyük ikinci kampüsüdür. Kampüste tiyatro, kütüphane, bilgisayar laboratuvarları, sağlık hizmetleri, yemek odası, spor salonu, spor kortları, mağazalar ve bir banka bulunmaktadır.

Geelong Waterfront kampüsü: Kampüs Gheringhap Street’te yer alır. Günümüzde modern ve etkileyici kmapüsü orjinalinde 1893 yılında kurulmuştur. 1200 civarında öğrencisi olan kampüste 320 kişilik bir tiyatro salonu, kafeterya, kütüphane, kitapevi, bilgisayar laboratuvarları ve tasarım stüdyoları bulunur.

Warrnambool kampüsü: Sörf plajlarına ve turistik yerlere yakın olan Warrnambool kampüsü Princes Highway’de yer alır. 1200 civarında öğrencisi olan kampüste öğrenci ve personel arasında sıcak bir atmosfer vardır. Kampüse Melbourne ve Geelong’dan günlük düzenli otobüs ve tren seferleri vardır. Kampüste kapsamlı bir kütüphane, mükemmel öğretim ve öğrenim alanları, sağlık hizmetleri, kafe, spor salonu, sosyal alanlar, basketbol ve tenis kortları, ve golf alanı bulunur.

Deakin Üniversitesi Ücret? Deakin University Fiyatları Ne kadar? Deakin University Kabul Nasıl Alınır? Deakin University Nerede? Deakin University Programları Nedir? Deakin University Nasıl Girilir? Deakin University Başvuru Şartları Nedir? gibi sorularınızın tüm cevabı buradadır.

Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, Deakin University Eğitim Kurumunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
deakin-university_e9f0590a-706f-4c56-a496-d1c79bf20e89.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın