CARL DUISBERG CENTREN RADOLFZELL DİL OKULU


Carl Duisberg Centren Radolfzell Dil Okulu hemen şehir bahçesinde yer almakta ve manzarasında eski yerleşim merkezi bulunmaktadır. Seyredilesi bina 1903 yılında inşaa edilmiştir. Burada çok çabuk rahat edersiniz ve tüm dünyadan arkadaşlar bulabilirsiniz. Bu küçük, çok özel okulda sekiz derslik, küçük bir kafeterya, bir bilgisayar odası, ayrıca bir de parti salonu bulunmaktadır. Almanya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

CDC Radolfzell Dil Okulu için yurt içi ve yurt dışında istihdam edilmiş takribi 200 daimi bay ve bayan çalışanı mevcuttur. Bunun haricinde, bunlara ağ amaçlı olarak serbest çalıştırıcılar, ayrıca ekonomi, eğitim ve bilim alanından uzmanlar da dahildir. Yüksek ürün kalitemiz kalıcı eğitim başarısını ve müşteri memnuniyeti temin etmektedir. Bunu sağlayabilmek için kendimizi düzenli olarak kalite kontrolüne tabi tutmaktayız. Ayrıca kuruluşumuzun dil kursları, dil seyahatleri ve uluslararası okul programları alanları DIN EN ISO 9001 uyarınca sertifikalandırılmıştır. Carl Duisberg Centren Radolfzell Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Carl Duisberg Centren Radolfzell Dil Kursu tüm yabancı dillerde eğitim fırsatları sunmaktadır. Bireyler veya gruplar için, seçtiğiniz yabancı dil için size özel teklifler sunmaktan mutluluk duyarız. Dil eğitimini sporla birleştirin ya da sadece harika Constance Gölü bölgesinin tadını çıkarın. Konstanz Gölü'nün muhteşem manzarası size çeşitli boş zaman etkinlikleri sunmaktadır. Dil kampımızda, katılımcıları bu dili beğenmeyi ve bu dile dair duygularını geliştirmeyi umuyoruz. Mülteci kamplarında kullanılan ana dil İngilizcedir. Bu, öğrenilenin rahat bir ortamda doğrudan uygulanmasını ve derinleştirilmesini sağlar.

Carl Duisberg Centren Radolfzell'de Almanca kursu bulunan Radolfzell büyüleyici bir eski şehre sahiptir ve Konstanz Gölü'nün en çekici şehirlerinden biridir! Doğrudan göl kenarındaki konumu ve birçok gezi ve spor tesisi nedeniyle, şehir popüler bir tatil beldesidir. Mesafe kısa ve insanlar dost canlısı. Konuklarımıza hoş geldiniz. Radolfzell, yaklaşık 30.000 nüfusu ile Carl Duisberg'in en küçük şehridir ve yıl boyunca dil öğrenmek için ideal bir yerdir. Yoğun Almanca kursları aracılığıyla çeşitli dil öğrenme kursları sunuyoruz. Okul, eğitim, iş veya tatil kampları olsun, öğleden sonraları ve hafta sonları çeşitli boş zaman ve spor etkinlikleri vardır: Dil okulumuz her hedef grup için gerekli kurs yelpazesini sağlar. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Almanya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Almanya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Almanya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Almanya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Radolfzell Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Radolfzell okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Radolfzell Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Almanya Öğrenci Yorumları

Almanya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

CDC Radolfzell Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Almanya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Carl Duisberg Centren Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Carl Duisberg Centren (CDC) Radolfzell Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Almanya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Almanya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Almanya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
carl-duisberg-centren-radolfzell-dil-okulu_72efa873-c8fd-48ef-b1eb-49e8967c3f08.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın