CARL DUISBERG CENTREN KÖLN DİL OKULU


Carl Duisberg Centren Köln Dil Okulu, şehir merkezinin kenarında merkezi bir konumda yer almaktadır. Yapılacak olan kısa bir yürüyüş sizi katedrale veya şehrin resimsi eski yerleşim merkezine ulaştırır. Metro ve tramvay ile konakladığınız yere, tren istasyonuna veya havalimanına ulaşabilirsiniz. Köln kurs merkezinin büyük kısmında klimalı derslikler ve bir medya merkezi bulunmaktadır. Eğer kahvaltınızı veya öğle yemeğinizi bizim kafeteryamızda yapmak istemezseniz, çevrede çok sayıda uygun fiyatlı lokantalar bulunmaktadır. Almanya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

CDC Köln Dil Okulu, geçtiğimiz yüzyılın yirmili yıllarında yönetici ve yetişmekte olan nesillerin uluslararası vasıflandırılmasında önemli yansımalara sahip Alman müteşebbislerine ve Mäzen Carl Duisberg’e (1861-1935) dayanmaktadır. Böylelikle on yıllardır devam ettirdiğimiz yükümlülüğümüzün temellerini atılmıştı. Carl Duisberg Centren’in ortağı, uluslararası eğitim ve işbirliği için kamu yararlı Carl-Duisberg-vakfıdır. Carl Duisberg Centren Köln Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Carl Duisberg Centren Köln Dil Kursu, çeşitli alanlarda bireyler ve şirketler için bireysel eğitim kursları konusunda uzmanlaşmış, Rheinland'da ve Almanya genelinde dil kursları sunmaktadır. Yabancı Diller Merkezi aynı zamanda çeşitli dil sınavları için sınav merkezidir ve tüm dil sınavlarına hazırlanır.

Carl Duisberg Centren Köln'de Almanca kursu ile canlı ve çekici bir şehirde etkili ve amaca yönelik Almanca öğrenin: bu, Köln Karl Duisburg'un merkezindeki hizmetimizdir. Dünyanın her yerinden öğrenciler ve profesyoneller, Almanya'daki veya işe hazırlanma gibi yoğun kurslarımıza katıldılar. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Almanya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Almanya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Almanya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Almanya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Köln Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Köln okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Köln Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Almanya Öğrenci Yorumları

Almanya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

CDC Köln Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Almanya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Carl Duisberg Centren Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Carl Duisberg Centren (CDC) Köln Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Almanya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Almanya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Almanya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
carl-duisberg-centren-koln-dil-okulu_23d6861c-0f5a-41df-87f4-09872d45009d.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın