VALETTA DİL OKULLARI


"İngilizcenin adeta ikinci bir ana dil gibi konuşulduğu Malta'da dil öğrenmek için en kaliteli seçimlerden biri Valetta dil okullarıdır. Bir dünya mirası olan bu şehirdeki Valetta dil kursları ile İngilizcenizi kaliteli okullarda geliştirebilecek üstelik Valetta'da çalışarak para da kazanma imkanız olacaktır. Ayrıca sizin gibi dünyanın her tarafından gelmiş öğrencilerle birlikte eğitim görerek uluslararası bir çevreniz de olacaktır. Aşağıda resmi acentesi olduğumuz Valetta dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya/fırsatları detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Valetta'daki en iyi dil okullarından en iyi fiyat garantisi sunduğumuz için vakit kaybetmeden siz de Valetta'da İngilizce öğrenin! Tüm Valetta dil okulu fiyatlarını ve Valetta dil kurslarını bu sayfada bütün detaylarıyla görebilirsiniz.

Malta’da ilk görülmesi gereken yerlerden biri, tarih boyunca birçok ordunun işgaline uğramış olan, paylaşılamayan ve dünya mirası listesinde olan Valetta’dır. Ülkenin başkenti de olan Valetta bir yarım ada görüntüsündedir ve inanılmaz bir tarihi dokuya sahiptir. Şehir Malta Hükümeti’ne de ev sahipliği yapmaktadır. Katolik bir ülke olan Malta’da birçok görkemli katedral ve kilise vardır. Bunların en göz alıcıları Valetta’da bulunmaktadır. Ayrıca Valetta büyük limanıyla dünya denizciliğinde önemli bir yere sahiptir. Üstelik Valetta'da dil eğitimi süreciniz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Valetta'da nasıl İngilizce öğrenirim? Valetta'ya nasıl gidilir? Valetta'da nerede kalınır? Valetta'da dil kursu fiyatları nedir? Valetta'da hangi dil okulu? Valetta nerede? Valetta nasıl bir yer? gibi sorularınıza artık son veriyoruz! İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Valetta şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için Valetta'da İngilizce dil kursu ve İngilizce dil programı seçiminden sonra Valetta dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Valetta'da konaklama ayarlanmasından, Malta vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve Malta vizesi aldıktan sonra Valetta uçak biletininin ayarlanması ve ardından Valetta havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız. Valetta'da eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!
/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/valetta_74c5d491-d9a7-44a9-afca-fac51bcde1ef.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın