LINGUATIME SCHOOL OF ENGLISH MALTA DİL OKULU


Linguatime School of English Malta Dil Okulu, 20 yıldan uzun süredir, güzel Sliema şehrinde mümkün olan en iyi olanaklarla bireyler, okullar, işletmeler ve gruplar için kaliteli İngilizce dil kursları sağlayan mükemmel bir üne sahip profesyonel bir İngilizce dil okuludur. Öğrencilerimize çok kültürlü bir ortamda en kaliteli İngilizce dil eğitimini ve Malta'da kaldıkları süre boyunca genel olarak olumlu bir deneyim sunmaya gayret ediyoruz. Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Sınav hazırlık programları verilmektedir. Aile yanı, paylaşımlı apart ve hotel konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Malta Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgileri bu sayfadadır!

Linguatime Malta Dil Okulu 1998 yılında kurulmuş olup bugüne kadar 46 farklı ülkeden binlerce öğrenciye İngilizce eğitim vermiştir. Öğrencilerimizin %97’si Linguatime başka arkadaşlarına tavsiye ediyor. Okul, yakın zamanda yenilenmiş olup, birçok geleneksel mimari özelliğe sahip tipik bir mimariye sahiptir. Sliema / St.Julian sahil şeridinde güzel bir deniz manzarasına sahip olup, yaklaşık 150 öğrenciyi kapasiteye sahiptir. Okul bünyesinde, 16 adet sınıf, 2 Bilgisayar Odası,  Çalışma Alanları, İçecek Alanı, Öğrenci Salonu, Açık alan ve Kütüphaneden gibi olanaklar bulunmaktadır. Sınıflarımız, internete bağlı etkileşimli yazı tahtaları (veya Akıllı Tahtalar) ile donatılmıştır ve okul genelinde Wi-Fi mevcuttur. Linguatime School of English Malta Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabı aşağıdadır.

Linguatime School of English Malta Dil Kursu öğrencilerin geri bildirimlerinde okul hakkında en sevilen şey sorulduğunda en çok işaretlenen cevabın “çalışan personel” olduğu görülüyor. Bunun büyük bir bölümü, öğrencilerimize öğretme tutkusu olan son derece özel öğretmenlerimiz sayesindedir. Yönetim kadrosu çok cana yakın ve böylece tüm öğrencilerimizle iletişim kurabilmemizi sağlıyoruz. Unutmayın, Malta'daki aileniz biziz!

Linguatime School of English Malta'da İngilizce kursu Malta “ELT Council” ve uluslararası kuruluş olan IALC tarafından okulun kalitesi akredite edilmiştir

Malta Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Resmi Türkiye acentesi olduğumuz Malta okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Malta Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Sliema Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Resmi Türkiye acentesi olduğumuz Sliema okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Sliema Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Malta Öğrenci Yorumları 

Malta'da eğitim alan öğrencilerimizin izlenim ve yorumlarını okumak için başlığa tıklayınız!

Linguatime School of English Malta Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Linguatime Malta Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, Linguatime School of English Malta Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
linguatime-school-of-english-malta-dil-okulu_a4bfced5-90c8-4f24-a41f-07784ca60d8d.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın