AM LANGUAGE STUDIO MALTA DİL OKULU


am Language Studio Malta Dil Okulu, 1987'de kurulan am Language Studio Malta'daki İngilizce Dil okulları birliği olan FELDOM'un (Malta İngilizce Dil Eğitimi Organizasyonları Federasyonu) kurucu üyesidir. am Language Studio Malta Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslanmıştır ve bütün bölümlerimizin ISO 9001 sertifikası vardır. Malta'daki ilk İngilizce dil okullarından biri olan am Language Studio kaliteli İngilizce Dil kursları ile ün yapmıştır. Malta Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgileri bu sayfadadır!

am Language Malta Dil Okulunda idari sorumlulardan öğretmenlerine ve destek personeline kadar genç ve dinamik ekibimizin tüm çabası size Malta'da unutulmaz bir deneyim kazandırmaktır. Kurslarımız hem samimi ve sıcak hem de profesyonel bir ortamda anadili İngilizce olan öğretmenlerimiz tarafından etkileşimli beyaz ekranlar dahil en son teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. am Language Studio Malta Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabı aşağıdadır.

am Language Malta Dil Kursu ile Malta adasının keyfini çıkarırken İngilice kullanma becerinizi geliştirebilirsiniz. Nedeni ne olursa olsun Malta'da bulunmak yılın her döneminde size pekçok aktivite yapma fırsatı verecektir. Boş zamanlarınızda yapabilecekleriniz hakkında size yardımcı olmak amacıyla çalışan leisure bölümümüzün sağlayacağı program ile sınıfda öğrendiklerinizi sınıf dışında pekiştireceksiniz. Tarihi şehir gezileri, Comino adasındaki Mavi Lagün'e bot gezisi veya sadece muhteşem plajlardan birinde güneşlenmek bunlardan bazıları. 

am Language Studio Malta'da İngilizce kursu, Malta’nın turistik yerlerinden biri olan Sliema’da 1987 yılında başlanmıştır. Malta'nın ilk dil okullarından biri olma özelliğine sahip olup, gerek verdiği dil eğitimi gerekse müşteri memnuniyetiyle kaliteli hizmet anlayışına sahiptir. Kaliteli İngilizce dil eğitimi veren dil okulları birliği FELTOM’un kurucu üyelerinden olan A.M. Language Studio Malta Dil Okulu, aynı zamanda Eğitim Bakanlığı’ndan lisanslı ve bütün birimleri de ISO 9001 sertifikasına sahiptir.  Dünya’nın çeşitli ülkelerinden gelen ve farklı kültürlere sahip öğrencilerle tanışabileceğiniz A.M. Language Studio Malta Dil Okulunda yetişkinler için Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Mini Gruplar için İngilizce ve birebir İngilizce dersleri vardır. Ayrıca akademik kariyerinde ilerlemek isteyen öğrenciler de Tıp İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi veya Turizm İngilizcesi gibi dersler alarak profesyonel yaşamlarında kendilerini geliştirebilirler. Bunun yanında, dileyen öğrenciler de IELTS, TOEFL, TOLES ve WEFT sınavlarına hazırlık programlarına katılarak İngilizce seviyelerini kanıtlayabilirler.  

Malta Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi Türkiye acentesi olduğumuz Malta okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Malta Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Sliema Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Resmi Türkiye acentesi olduğumuz Sliema okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Sliema Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Malta Öğrenci Yorumları

Malta'da eğitim alan öğrencilerimizin izlenim ve yorumlarını okumak için başlığa tıklayınız!

am Language Studio Malta Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. am Language Malta Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, am Language Studio Malta Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
am-language-studio-malta-dil-okulu_d56c7737-1650-42a8-8e97-d8c5c6f830aa.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın