MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Yurtdışında Staj

Yurtdışında Dil Eğitimi

Yabancı dil nedir? Yabancı dil, insanların yaşadıkları ülkede konuşulmayan, ana dillerinin dışında kalan diğer ülkelerin dilleridir. Ülkeler arasında iletişimin devamı için, ortak bir dil belirlenmeli ya da her iki topluluk da birbirlerinin dillerini öğrenmelidir. Her dil, konuşulduğu ülkenin kültürünü ve alışkanlıklarını da içerdiğinden, yabancı dil eğitimi, her dilin konuşulduğu ülkede alınırsa daha faydalı olacaktır. Bunun için İdealsas, yabancı dilleri yurtdışında öğrenmek isteyenlere danışmanlık yapmakta ve onlar için en iyisini hedeflemektedir.İDEALSAS DİL EĞİTİMİ


Yurtdışında Dil Eğitimi İçin Dikkat Edilecek 4 Nokta

 • Hangi ülkeyi seçtiğinize dikkat edin! O ülkenin verecekleri ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamıyorsa, dil eğitiminiz çok başarılı geçmeyebilir.
 • Mümkün olduğunca konaklamayı aile yanında almaya çalışın! Yurt veya kendi başınıza bir tutacağınız bir daire dilinizin gelişimi açısından yararlı olmayabilir.
 • Aile hem size oradaki yaşamın anahtarı, hem de aldığınız eğitimin pratiğini yapabilmenizi sağlayacaktır.
 • Okul seçiminde danışmanızla tam bir işbirliği içinde olun! Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, maddi olanaklarınıza uyacak ve beklentilerinizi en iyi gerçekleştirilebilecek uygun seçenekler size sunulacaktır.
 • Eğitim süresiniz boyunca kendi ülkenizden insanlarla çok az görüşün! Böylece daha disiplinli bir dil eğitimi alabilirsiniz.


Öğrenci İzlenimleri

 1. İdealsas
  Çağla Arıç 17.11.2016

  İngilizce öğretmeni olarak İngiltere'de “Teacher Training” programına katıldım...

 2. İdealsas
  Merve Arduç 19.05.2015

  Avustralya'daki işimde haftada 30 saat çalışıyorum ve haftalık yaklaşık 500 AU$ kazancım varYurtdışında Staj

Yurtdışında Dil Eğitim Stajı

Yurtdışında Stajer

Yurtdışında Staj Gör

Dil Eğitimi Staj