MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

PICE Perth Dil Okulu  PICE Perth Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Avustralya / Western Australia / Perth
Kuruluş Tarihi
Adres Level 2, 100 Murray Street Perth City Western Australia 6000
Web www.pice.com.au...
Mail info@pice.com.au
Tel + (61 8) 9221 2295
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Perth International College of English, Perth şehir merkezine sadece 3 dakika uzaklıkta bir okuldur. Murray Caddesi üzerindeki tüm kafe, barlar ve alışveriş merkezleri yürüme mesafesindedir. Central Tren İstasyonu ve Perth otobüs garı okula yürüme 5 dakika mesafededir. Gece hayatının kalbinin attığı Northbridge bölgesi de okula çok yakındır.

 

Okulun bulunduğu caddenin köşesinde bulunan Perth şehir kütüphanesini tüm P.I.C.E öğrencileri ücretsiz kullanım hakkına sahiptir.

 

Okul 4 katlı bir binanın iki katında hizmet vermektedir. Diğer iki katında ise Perth’ün en geniş sağlık kulübü hizmet vermekte olup, PICE öğrencilerine özel indirimli fiyatlar sunmaktadır. 20 adet sınıf mevcut olup son derece modern, ferah, klimalı ve aydınlıktır. Bilgisayar laboratuarında 15 adet PC mevcuttur. Öğrencilere Listening, Reading pratiği yapabilecekleri, günlük gazete ve magazinleri takip edebilecekleri “Student Resource Centre” hizmeti verilmektedir. Sınıflarda maksimum 15, minimum 12 öğrenci eğitim görmektedir.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Perth International College of English, Perth şehir merkezine sadece 3 dakika uzaklıkta bir okuldur. Okul 4 katlı bir binanın iki katında hizmet vermektedir.

Okulun Sunduğu Programlar

İngilizce Dil Programı

Genel İngilizce (Haftalık 25 Saat) 60 haftaya kadar başlangıç seviyesinden ileri düzey kurs mevcuttur. Seçmeli ders olarak Academic English, English for Business ve Listening & Speaking alınabilir.

 

Demi-Pair Programı

Demi-pair programı hem çalışmak hem de dil öğrenmek isteyen öğrencilere, bu ikisini bir arada sunan bir programdır. Program çerçevesinde Avustralyalı bir aileyle yaşama imkanı sunulurken, full-time olarak dil eğitimlerine de devam ederler. 18 yaşını aşmış bayan öğrencilerin katılabileceği bir programdır. Katılım için en az elemantary düzeyinde İngilizce bilmek gerekmektedir. Bu programa başvurabilmek için çalışma izni verilmesi gerekmektedir. Bunun için de minimum 30 haftalık bir dil programına gitmek gerekir

 

Pathway Programları

Pathway Programları ile Avustralya’da yüksek öğrenimine devam etmek isteyen öğrencilere, Canning College, Tuart College, Murdoch University,  Edith Cowan University ve Curtin University gibi okullardan direk kabul alma şansı

vermektedir.

 

Akademik Programlar için İngilizce

English for Academic Purposes kurslarında aşağıdaki eğitimler verilmektedir.

• IELTS Hazırlık Kursu – 8 hafta sürmektedir.
• Cambridge Sınavlarına Hazırlık (PET,FCE, CPE) 10 hafta sürmektedir

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Konaklama: Tüm aileler okula tren veya otobüsle maksimum 45 dakika uzaklıktadır. Yarım Pansiyon yemek verilir. Perth ucuz ve kullanımı kolay bir toplu taşıma sistemine sahiptir. PICE’dan alacağınız öğrenci kartı ile %45 daha indirimli fiyatlar ile yolculuk yapabileceksiniz.

 

Öğrenci Yurdu Konaklaması: Daha bağımsız takılmak isteyenler için ise okula sadece 15 dakika uzaklıktaki Townsend Lodge öğrenci yurdu tercih edilebilir. Yurdun Web Sitesini Görmek için tıklayınız.

                                       

Ev Kiralama: Perth’e uzun süreli eğitim için gelen öğrenciler ne aile yanı ne de yurt konaklaması istemeyebiliyor. Bu durumlarda ev kiralama yöntemi tercih edilebilir. Kiralık ev araştırması için vereceğimiz linke bakılabilir. Tıklayınız.

 

2011 YILI Konaklama Seçenekleri & Ücretleri

Tek Kişi /

Haftalık

Aile Yanı, Yarım Pansiyon

220 AV$

Townsend Lodge Öğrenci Yurdu

280 AV$

Aile Yanı Konaklama Bulma Ücreti olarak tek seferlik 150 AV$ alınır.

Neden Tercih Edilmeli ?

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
PICE Perth Dil Okulu PICE Perth Dil Okulu Avustralya Western Australia Perth