MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Hales Institute Avustralya  Hales Institute Avustralya

Derecelendirme:
Şube Türü Üniversite
Ülke/Bölge/Şehir Avustralya / Victoria / Melbourne
Kuruluş Tarihi 1910
Adres Level 3, 55 Swanston Street, Melbourne VIC 3000, Australia
Web www.hales.edu.au/...
Mail shortcourses@hales.edu.au
Tel +61 3 9639 0000
Fax +61 3 9650 6476

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

 1910 yılında kurulan Hales Institute Avustralya’nın en prestijli okullarından biridir. Hales sunduğu eğitim, ilgi ve değer ile öğrencilerine özel hizmet sunmaktadır. Hales Kampüsü; hemen her ırktan insanın bir arada yaşadığı, iş ve kültürel hayatı ile sosyal zenginlikleriyle tanınan Melbourne şehrinin kalbinde bulunmaktadır. Hales felsefesini okulun yöneticisi Spiro Liolios şöyle özetliyor. "Misyonumuz; öğrencilerimize en kaliteli eğitim ve hizmeti vermektir. Bunu sürekli sağlayabilmekse her geçen gün kalitemizi ve hizmetimizi geliştirmek ile gerçekleşmektedir. İhtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak esnek eğitim sistemimiz, öğrenci destek servislerimiz ve okul içinde ki öğrenme odaklı atmosferimiz ile sizleri Hales tecrübesibe davet ediyoruz." Hales Institute, mükemmel müşteri hizmetleriyle, esnek ve kaliteli  eğitimiyle sadece özel okullarda alınabilecek düzeyde bir eğitim kalitesine sahiptir. Hales Institute’tan alınan diploma ve sertifikaların uluslararası geçerliliği vardır. Eğitiminizi tamamladıktan sonra üniversiteye devam edebilir yada sektörde çalışmaya hemen başlayabilirsiniz.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Hales Institute Melbourne’un en yoğun istasyonlarından biri olan ve tüm yönlere tren seferleri düzenleyen Flinders Street Station’a  kısa yürüme mesafesindedir. Melbourne’un ünlü tramvayları Hales kampüsünün önünde durmaktadır. Avustralya, İngilizce’nin konuşulduğu bir ülkedir. Diğer batı ülkelerine göre yaşam giderlerinin çok daha uygun olduğu Avustralya’da  yaşam standartları ve eğitim kalitesi oldukça yüksektir. Avustralya dünyada en çok kültürel çeşitliliğe sahip ülkelerden biridir ve eğitim için de en güvenli yerlerden biri olarak bilinir. Victoria bölgesinin ve Avustralya kültürünün merkezi olan Melbourne’de 4.5 milyon insan yaşamaktadır. Çeşitli ve kozmopolitan bir şehirdir ve yıl boyunca pek çok festivalin yanı sıra kültürel ve spor aktivitelerine ev sahipliği yapmaktadır.  

Okulun Sunduğu Programlar

İngilizce Dil Eğitimi: Akademik Amaçlar için İngilizce ve başlangıç seviyesindekilerden ileri seviyedekilere kadar herkes için Genel İngilizce kursları vardır. Avustralya’daki Hales Institute Melbourne İngilizce dil okuluna kayıt yaptıran öğrenciler kurslarını tamamlamadan gerekli seviyeye ulaşırlarsa dil kursu ücretlerini sertifika ve diploma programlarına transfer edebilirler. Okulda az sayıda Türk öğrenci olması, özellikle uzun süreli dil kursuna kayıt olan öğrencilerin kurları bitmeden Hales Institute Melbourne sertifika ve diploma programlarına transfer olabilmeleri okulun öne çıkan özelliklerindendir.

 
Business
Certificate II in Business 
Certificate IV in Business 
Diploma of Business 
 
Information Technology
Certificate II in Information Technology 
Certificate IV in Information Technology (Multimedia)
Diploma of Information Technology (Multimedia) 
 
Hairdressing
Certificate III in Hairdressing 
Certificate IV in Hairdressing 
Diploma of Hairdressing Salon Management 
 
Commercial Cookery
Certificate III in Hospitality (Commercial Cookery) 
Certificate IV in Hospitality (Commercial Cookery) 
 
Patisserie
Certificate III in Hospitality (Patisserie) 
Certificate IV in Hospitality (Patisserie) 
 
Hospitality
Diploma of Hospitality 
Advanced Diploma of Hospitality

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz.

Neden Tercih Edilmeli ?

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
Hales Institute Avustralya Hales Institute Avustralya Avustralya Victoria Melbourne