MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Embassy Perth Dil Okulu  Embassy Perth Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Avustralya / Western Australia / Perth
Kuruluş Tarihi 1990
Adres UWA Claremont, Goldsworthy Road, Claremont WA 6010
Web www.embassyces.com...
Mail ---
Tel +61 8 6462 1300
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

EmbassyCES Perth Claremont'daki University of Western Australia'da yer alır. Embassy CES Perth İngilizce Dil Okulu öğrencileri aynı kampüsü Martin College ve Taylors College öğrencileri ile de paylaşmaktadırlar. Çoğu öğrencimiz okula ulaşmak için demiryolunu kullanır; kampüsümüz Claremont Train Station'dan 12 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca kampüste duran birkaç otobüs de vardır. Öğrencilerin haftada yaklaşık 350 Avustralya doları (AUD) bütçe ayırmalarını öneriyoruz. Bu bütçe tüm ulaşım, yiyecek ve eğlence giderlerini karşılayacaktır.

 

Sınıf mevcudu ortalama 15 (fakat Cambridge Sınavı Kursunda 12; Akademik Amaçlar için İngilizce ve Yurtdışında Akademik Yıl Kursunda 18)

Öğrenci sayısı en fazla 660

Öğretmen sayısı 14

En küçük öğrenci yaşı 16

Ortalama öğrenci yaşı 21

İnternet Öğrenciler okuldaki 120'den fazla bilgisayarını ücretsiz kullanabilirler; kablosuz internet okul genelinde vardır.

Tesis ve olanaklar Beş bilgisayar laboratuvarı; kütüphane; öğrenci ortak odası; öğrenci kafesi; spor merkezi dahil spor tesisleri; öğrenci hizmetleri merkezi, etkileşimli yazı tahtaları (smartboards)

Erişebilirlik Okul tekerlekli sandalyede olan öğrenciler için erişilebilirdir.

Akreditasyon Perth okulumuz English Australia üyesidir ve devlet tarafından NEAS tarafından akreditedir. Size kaliteli İngilizce dil eğitimi garanti eder.   

Sınavlar TOEIC test merkezi.

 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Çoğu öğrencimiz okula ulaşmak için demiryolunu kullanır; kampüsümüz Claremont Train Station'dan 12 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca kampüste duran birkaç otobüs de vardır. Öğrencilerin haftada yaklaşık 350 Avustralya doları (AUD) bütçe ayırmalarını öneriyoruz. Bu bütçe tüm ulaşım, yiyecek ve eğlence giderlerini karşılayacaktır.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce (İngilizce Sertifikası): En popüler kursumuz: tüm Embassy okullarında vardır. Tam ya da yarı zamanlı; herhangi bir Pazartesi günü başlayın ve ihtiyacınız olduğu kadar kursta kalın.

 

Yeni Başlayanlar için Genel İngilizce: Çok az İngilizce bilen ya da hiç bilmeyen öğrenciler için, Her ay başlar, Dünya çapında sekiz merkezde, Oldukça iyi yapılanmış tamamen yoğun pratik dersleriyle hızlı bir şekilde ilerleme kaydedin. kursumuz oldukça iyi yapılanmış derslerden oluşur. Kendinize güveni artırmak, kelime bilginizi genişletmek ve size dilin ilkelerini öğretmek için çeşitli yöntemler kullanıyoruz. Dersler tamamen yoğun pratiğin olduğu destekleyici bir ortamda yapılır - tercüme yok, ana dili kullanmak da yok. Birkaç hafta içinde İngilizce'yi anlayabileceğinizden ve konuşabileceğinizden emin olabilirsiniz

 

Uzun Dönem İngilizce: (İngilizce Diploması) İngilizce'de akıcılık kazanmak için ekonomik bir yol.

 

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu: Birleşik Krallık ve dünya çapındaki üniversitelere İngilizce seviyenizi kanıtlayın. Yoğun bir sınava hazırlık sınıfında deneyimli öğretmenlerimiz ile sınavınıza hazırlanın. Dil becerileri oluştururken kendinizi dil ve yerel kültürü öğrenmeye adayın.

 

Birebir dersler (Tamamlayıcı Kurslar) Özel dersler ile İngilizce öğreniminizi hızlandırın. Öğretmeniniz eksiklerinizi tamamlayacaktır. İlerleme kaydetmek için daha hızlı bir yol yoktur.

Konaklama Seçenekleri

Perth'deki öğrenciler için konaklama seçenekleri

 

Aile yanı: İngilizce konuşan bir ailenin parçası olarak yaşayın. Kendinize ait bir odanız olacak ve ev sahiplerinizle beraber kahvaltı edip akşam yemeği yiyeceksiniz. Yerli Perth sakinleriyle tanışmak ve yaşam tarzlarını paylaşmak için mükemmel bir fırsat. İngilizce konuşanlarla beraber yaşamak, öğrenmenizin ve akıcılığınızı geliştirmenizin hiç bitmeyeceği anlamına da gelir. Tüm Embassy Perth Aile yanı evleri okula toplu taşımayla en fazla 60 dakikalık bir uzaklıktadır; ama çoğu daha yakındır ve bazıları yürüme mesafesindedir.

 

Oteller, pansiyonlar, hosteller ve ortak daireler: Size otel tavsiye edebilir ve önerilen birçok otelde, sırt çantalılar için hostellerde, ya da ortak kiralı yerlerde konaklamanız için yer ayırtmanızda yardımcı olabiliriz.

 

Neden Tercih Edilmeli ?

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler