MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

EC Toronto Dil Okulu  EC Toronto Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Kanada / Ontario / Toronto
Kuruluş Tarihi 1977
Adres 124 Eglinton Avenue West Suite 400, Toronto, ON M4R 2G8
Web www.ecenglish.com ...
Mail study@ecenglish.com
Tel 416 488 2200
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler

KAYIT OLAN ÖĞRENCİLERİMİZE ÜCRETSİZ KANADA VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERMEKTEYİZ!


29 Aralık 2017 tarihine kadar Toronto şubesi için %25 İndirim
"Ayrıca, 220$ Konaklama Kayıt Bedeli ve 130$ Başvuru Ücreti ALMIYORUZ."
Hafta Sayısı Haftalık Ders Sayısı / Saat Liste Fiyatı İndirimli Fiyat Kazancınız
04 Hafta 20 Ders 1.280 CAD 960 CAD 320 CAD
08 Hafta 20 Ders 2.560 CAD 1.920 CAD 640 CAD
12 Hafta 20 Ders 3.660 CAD 2.745 CAD 915 CAD
24 Hafta 20 Ders 7.080 CAD 5.310 CAD 1.770 CAD
36 Hafta 20 Ders 10.620 CAD 7.965 CAD 2.655 CAD

Okul Hakkında Kısaca

LSC (Language Studies Canada) adı altında kurulmuş olan okul, 2011 yılında EC ile birleşmiştir. Midtown' da geniş ve ferah bir binada yer alan okul 1977 yılında kurulmuştur. Eglinton metro istasyonuna çok kısa mesafede olmakla birlikte mağazalara, eğlence alanları ve restoranlara da yürüme mesafesindedir. Ayrıca, dünyanın en uzun caddesi olan Yonge Street' e çok yakındır. Okulda öğrencilerin eğitim gördüğü 49 sınıf, internet erişimli 40 bilgisayar, binada kendi laptopları olan öğrenciler için kablosuz internet erişimi, öğrenci kaynak merkezi, öğrenci salonu ve öğrencilerin kendi başlarına çalışabilmeleri için çalışma odası bulunmaktadır. Bugün, EC dünyanın her yerinde en muazzam İngilizcenin konuşulduğu lokasyonlarda dil okullarına sahiptir, bağımsız öğrencilere sunduğu canlı ve farklı kültürel düşünceleri keşfetme olanağı onların İngilizce iletişim yeteneklerini ve kültürleri anlayabilme kapasitelerini arttıracaktır. Öğrenciler düşük mevcutlu sınıflarda dikkatlerini derslere vererek daha verimli şekilde amaçlarına ulaşabilecekler. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

 EC Toronto, dünyanın en uzun caddesi olan Yonge Caddesi’ne sadece birkaç adım mesafede, şehrin merkezi olan Eglinton Avenue’da bulunmaktadır. Modern bir eğitim binasına sahip olan EC Toronto; güzel bir yerleşim merkezinde bulunur. Okulun yakınında yüzme havuzu, tenis kortları, birçok butik, restoran ve kulüpler bulunur. Toplu taşıma araçları ile EC Toronto okul binasına ulaşım oldukça kolaydır. 
 
Okulda özel sınıflar, bilgisayar merkezi, TV salonu mevcuttur. Öğrenci salonunda mikrodalga fırın ve otomatik meşrubat makinesi bulunur. Küçük sınıfları, profesyonel eğitim kadrosu ile dinamik bir öğrenim ortamı sunmaktadır. Tüm EC merkezleri özellikle etkili öğrenim ve olumlu, samimi bir etkileşim için mümkün olan en iyi ortamı oluşturmak üzere tasarlanmış canlı ve modern yerlerdir. Dersliklerimiz ve ortak alanlarımız EC’ye özgü bir tarzla tasarlanmaktadır; bu yüzden ferah ve bol doğal ışık alan aydınlık yerlerdir. Ayrıca okullarımızı elektronik tahtalar gibi yeni teknolojilerle ve İngilizce dil potansiyelinize rahat ve kolay bir şekilde ulaşmanız için ihtiyacınız olan modern kaynaklar ve imkanlarla geliştirmeye çalışmaktayız. Tüm EC merkezlerinde ücretsiz Wi-Fi imkanı bulunmaktadır. 

Okulun Sunduğu Programlar

    Genel İngilizce
    GYarı-yoğun İngilizce
    GYoğun İngilizce
    GUluslar arası İş İngilizcesi
    GBire Bir Öğrenim
    GCambridge sınavlarına hazırlık (PET/FCE/CAE)
    GIELTS/TOEFL/TOEIC sınavlarına hazırlık
    Gİngilizce+Film Prodüksiyonu
    Gİngilizce+ Grafik Dizaynı

    Gİngilice+ACCA Designation 

Konaklama Seçenekleri

EC, tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, EC’nin size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

EC Toronto, öğrencilerine hem derslerine katkı sağlaması hem de bu eğlenceli şehrin imkanlarını etkin bir şekilde kullanma açısında aktivite programları organize etmektedir. Bu aktivitelerden bazıları şunlardır: Niagara Şelalesi ziyaretleri, Kanada Harikalar Diyarı, Algonquin Parkı’nda kamp, rafting, tiyatro, Ottawa, Montreal, Quebec ünlü Kanda şehirleri ile Chicago, New York ve Boston gibi Amerika şehirlerine geziler… 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler