MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Drury University Amerika  Drury University Amerika

Derecelendirme:
Şube Türü Üniversite
Ülke/Bölge/Şehir ABD / Missouri / St. Louis
Kuruluş Tarihi 1873
Adres 900 N Benton Ave, Springfield, MO 65802
Web www.drury.edu/...
Mail asikaa@drury.edu
Tel (417) 873-6934
Fax (417) 873-7862

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Özel, bağımsız üniversite üniversite olarak 1873 yılında kurulan Drury Üniversitesi Missouri Eyaleti'nde bulunmaktadır. 5.080 öğrenci  70'den fazla akademik programlarda liberal sanatlar ile mesleki eğitim veren bir üniversitedir. Programlar İşletme, Mimarlık Hammons Okulu ve Yüksek Lisans ve Sürekli Çalışmaları Koleji'nde sunulmaktadır. Drury Üniversitesi öğrencilere özel eğitim ve çeşitliliği taahhüt olarak sunmaktadır. Bir Drury eğitimi liberal sanatlar ile profesyonel eğitim birleştirir. 70'den fazla akademik programlar mevcuttur. Ancak kaliteli bir eğitim akademik burs standartların ötesine gider. Her öğrenci, yeni fikirler, inançlar zorluklarla araştırıyor olarak eleştirel düşünme öğrenir ve sonunda sınıf dışındaki dünyayı anlamak için yeni yollar bulur.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Okulun Sunduğu Programlar

Sunulan 6 yüksek lisans programları şunlardır: Yüksek Lisans eğitimi, işletme, iletişim, kriminoloji, ceza hukuku ve stüdyo sanat ve teoride.

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz.

Neden Tercih Edilmeli ?

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
Drury University Amerika Drury University Amerika ABD Missouri St. Louis