MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Curtin University of Technology (CIC)  Curtin University of Technology (CIC)

Derecelendirme:
Şube Türü Üniversite
Ülke/Bölge/Şehir Avustralya / Western Australia / Perth
Kuruluş Tarihi 1986
Adres Kent Street, Bentley WA 6102
Web www.curtin.edu.au/...
Mail futurestudents@curtin.edu.au
Tel +61 8 9266 9266
Fax +61 8 9266 3131

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Curtin University of Technology, dinamik yapısıyla araştırma faaliyetlerini teşvik etmekte olup ve Avustralya’nın en çok akademik yayın üreten üniversitelerindendir. Verdiği mühendislik ve işletme eğitimleri dünya sıralamasında haklı bir yer edinmiştir. Öğrenci ve personel değişimi, akademik ve araştırma işbirliğine çok büyük önem veren Curtin University of Technology, uluslararası öğrencilerin de en çok tercih üniversitelerden biridir. Avustralya’da kültürel çeşitliliğin en yoğun olduğu üniversitelerden biri olan Curtin University of Technology, Perth, Batı Avustralya’da yer almaktadır. CIC bünyesinde İngilizce ve hazırlık yılı okuyabilir veya lisans ve lisansüstü eğitim için Curtin Üniversitesine devam edilebilmektedir. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Batı Avustralya ve Perth hakkında ayrıntılı bilgiler için lütfen tıklayınız. 

Okulun Sunduğu Programlar

Curtin University, tarım, madencilik, işletme, biyoteknoloji, fizik tedavi, psikoloji, bilgisayar bilimi, tasarım, eğitim, mühendislik, sağlık bilimleri, nanoteknoloji, medya ve hemşirelik gibi alanlarda geniş bir eğitim yelpazesi sunmaktadır. Üniversitede araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde oldukça aktiftir ve 58 büyük araştırma merkez ve enstitü ve ayrıca 13 Commonwealth Kooperatif Araştırma Merkezinin asil üyesidir. Aktüerya, Ticaret, Dizayn, Okul Öncesi Eğitim, Gıda Bilimi ve Teknolojisi, Sağlık ve Çevre, Sağlık Bilimi, İnsan Biyolojisi, Bilişim Teknolojileri, Kitle İletişimi, Tıp, Matematiksel Bilim ve Finans, Moleküler Biyoteknoloji, Hemşirelik, Beslenme, Akupunktur Terapisi, Fizyoterapi, İlköğretim Eğitimi, Psikoloji, Ortaöğretim Eğitimi, Sosyal Bilimler, Mühendislik, Maden Mühendisliği. 

Konaklama Seçenekleri

Curtin University öğrencileriçin aile yanı, öğrenci evleri gibi çeşitli konaklama imkanları sunmaktadır. 

Neden Tercih Edilmeli ?

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler