MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Sertifika & Diploma Eğitimi / Yurtdışında Eğitim Alabileceğiniz Alanlar

>> ABD'de Sertifika ve Diploma >> Mesleki Diploma ve Sertifika >> Kanada'da Sertifika ve Diploma
>> Avusturalya'da Sertifika ve Diploma >> İngiltere'de Sertifika ve Diploma >> Yöneticilere Yönelik (Executive)

Sertifika & Diploma Eğitimi

Yabancı dil nedir? Yabancı dil, insanların yaşadıkları ülkede konuşulmayan, ana dillerinin dışında kalan diğer ülkelerin dilleridir. Ülkeler arasında iletişimin devamı için, ortak bir dil belirlenmeli ya da her iki topluluk da birbirlerinin dillerini öğrenmelidir. Her dil, konuşulduğu ülkenin kültürünü ve alışkanlıklarını da içerdiğinden, yabancı dil eğitimi, her dilin konuşulduğu ülkede alınırsa daha faydalı olacaktır. Bunun için İdealsas, yabancı dilleri yurtdışında öğrenmek isteyenlere danışmanlık yapmakta ve onlar için en iyisini hedeflemektedir.


İDEALSAS İLE DİL EĞİTİMİ


Yurtdışında Dil Eğitimi İçin Dikkat Edilecek 4 Nokta

 • Hangi ülkeyi seçtiğinize dikkat edin! O ülkenin verecekleri ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamıyorsa, dil eğitiminiz çok başarılı geçmeyebilir.
 • Mümkün olduğunca konaklamayı aile yanında almaya çalışın! Yurt veya kendi başınıza bir tutacağınız bir daire dilinizin gelişimi açısından yararlı olmayabilir.
 • Aile hem size oradaki yaşamın anahtarı, hem de aldığınız eğitimin pratiğini yapabilmenizi sağlayacaktır.
 • Okul seçiminde danışmanızla tam bir işbirliği içinde olun! Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, maddi olanaklarınıza uyacak ve beklentilerinizi en iyi gerçekleştirilebilecek uygun seçenekler size sunulacaktır.
 • Eğitim süresiniz boyunca kendi ülkenizden insanlarla çok az görüşün! Böylece daha disiplinli bir dil eğitimi alabilirsiniz.


Öğrenci İzlenimleriSertifika & Diploma Eğitimi Fırsatları

 1. Kanada’da Diploma ve Çalışma Programlarında ILAC Fırsatları
  Kanada’da Diploma ve Çalışma Programlarında ILAC Fırsatları  

  Kanada’da Diploma Programının ardından Çalışma Deneyimi Kazanmak İstemez misiniz? Hem de Çok Uygun Bir Fiyata! İşte ILAC‘ ın sunduğu diploma v...


 2. Work and Holiday ile Avustralya’da 12 Ay Süresince Gez, Çalış ve Dil Öğren
  Work and Holiday ile Avustralya’da 12 Ay Süresince Gez, Çalış ve Dil Öğren  

  Kanguru, koala, olimpiyatlar, aborjinler, Yüzüklerin Efendisi, Nicole Kidman, Mel Gibson ve meşhur opera binası! Bütün bunlar size neyi hatırlattı? Tabi ki A...Sertifika Ve Diploma

Yabancı Dil Sertifika Ve Diploma

Eğitim Diploması

Dil Eğitimi Diploması

Dil Eğitimi Sertifikası