MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

University of The Fraser Valley  University of The Fraser Valley

Okul Türü Üniversite
Ülke/Bölge/Şehir Kanada / British Columbia / Vancouver
Kuruluş Tarihi 2001
Adres 33844 King Road, Abbotsford, BC, Canada V2S 7M8
Web http://ufv.ca/home.htm
Mail international@ufv.ca
Tel +604-504-7441
Fax +604-855-7614

Okul Hakkında Kısaca

University of The Fraser Valley, Vancouver´dan 1 saat uzaklıkta bulunan, akredite edilmiş bir kamu üniversitesidir. Üniversitenin hizmet verdiği 14.000 öğrencinin 500 ünü, 39 farklı ülkeden gelen uluslararası öğrenciler oluşturmaktadır.

 

Kanada’da tanınmış bir üniversite olan UFV, size lisans, bir yıllık üniversite sertifkası, veya iki yıllık diploma alma fırsatı sunuyor. Eğitiminize, İngilizce Dil Eğitimi ile başlayabilir, ve akademik veya kariyer/teknik programlarına geçiş yapabilirsiniz.  Üniversitenin sunduğu programlar içerisinde bir master programı, 12 lisans programı ile 80 den fazla 2 senelik sertifika ve bir senelik diploma programı, English as a Second Language sertifika programı, ve çeşitli yardımcı eğitim programları bulunmaktadır. Ayrıca üniversite bünyesinde; üniversite foundation programı da öğrencilere sunulmaktadır. Bu program; TOEFL skoru 500 veya IELTS skoru 5.0 olan öğrencilere, İngilizce eksiklerini tamamlarken bir yandanda bir akademik programa başalama olanağı tanır.

 

UFV, kendini eğitime damış yükesk kaliteli bir öğretim kadrosuna sahiptir. Tüm buların yanında üniversite, akademik danışmanlık, detaylı bir oriyantasyon programı, sağlık sigortası, güvenli ve aile yakınlığını aratmayan bir ortamda konaklama olanağı gibi en yüksek seviyede eğitim için gerekli olan tüm destek hizmetlerini de sunmaktadır. Ayrıca sportif faaliyetler, öğrenci kulüpleri gibi ders dışı aktivitelerin zenginliği de UFV´de yaşantınızın hareketli olmasını sağlayacaktır.

 

Kalabalık olmayan sınıfarda eğitim veren, kendilerini eğitime adamış kaliteli okutmanlar, mükemmeöğrenci destek hizmetleri, güvenli ve sıcak aile ortamı sunan topluluklarmakul eğitim ücretleri ve yaşam giderleri ve Kanada’nın en iyi şehir içi ve şehir dışı imkanlarını sunan konumu, UFV’yi mükemmel bir seçenek kılmaktadır. 2008 The Globe and Mail Üniversite Rapor Listesi, UFV’yi öğrenci memnuniyeti, eğitim kalitesi, üniversite kütüphanesi, tenha sınıf mevcudu, ve ders kaydı işlemleri kolaylığı alanlarında kategorisinin en üst sırasına yerleştirmiştir. Ana kampüsü 150.000 nüfuslu Abbotsford şehrinde olan 1978'den beri College olan fakat 10 yıl önce üniversiteye dönüşen güzel bir okuldur. 14.000 öğrenciye sahip. Abbotsford, Chilliwack ve Mission da kampüseleri var.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Üniversitenin Kampüsleri
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
UFV Kanada UFV Kanada Kanada British Columbia Vancouver