MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

University of Central Queensland (CQU)  University of Central Queensland (CQU)

Okul Türü Üniversite
Ülke/Bölge/Şehir Avustralya / New South Wales / Sidney
Kuruluş Tarihi 1967
Adres 400 Kent Street, Sydney, NSW 2000
Web http://cqu.edu.au/
Mail international-enquiries@cqu.edu.au
Tel +61 7 4930 9000
Fax +61 7 4923 2100

Okul Hakkında Kısaca

Avustralya’nın en hızlı gelişen ve yaratıcı üniversitelerinden biri olan University of Central Queensland (CQU), uzaktan eğitim gibi esnek okuma modları ve Avustralya’nın birçok yerine yayılmış kampüsleriyle birçok yabancı öğrenciyi barındırmaktadır. Central Queensland Üniversitesi aynı zamanda her konuda düşük ücretler ve nispeten daha yumuşak giriş koşullarıyla bir çok öğrencinin tercihi olmayı başarmış bir okuldur. Şu an 100 ülkeden 20.000 öğrenci CQU’da eğitimlerine devam etmektedirler. CQU kampüsleri başta merkez Queensland Rockhampton  olmak üzere Brisbane, Gold Coast, Sydney, Mackay, Melbourne’de bulunmaktadır ve şehrin tam kalbinde yer almaktadır. Ayrıca Fiji Suva’da uluslar arası bir kampus bulunmakta olup,ayrıca Hong Kong, Singapur ve Malezya’da çeşitli eğitim programları yürütmektedir.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Üniversitenin Kampüsleri
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
CQU Avustralya CQU Avustralya Avustralya New South Wales Sidney