MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Northwest Missouri State University  Northwest Missouri State University

Okul Türü Üniversite
Ülke/Bölge/Şehir ABD / Missouri / Maryville
Kuruluş Tarihi 1905
Adres 800 University Drive - Maryville, MO 64468
Web http://nwmissouri.edu/
Mail
Tel 660-562-1212
Fax

Okul Hakkında Kısaca

Northwest Missouri State Üniversitesi 1905 yılında kurulmuş olup, Missouri Eyaleti’nin Maryville şehrindeki kampüsünde eğitim vermektedir. Her yıl iki defa 42 eyalet ve 22 ülkeden yaklaşık 10.000 yeni öğrenci eğitime başlamaktadır. Lisans, yüksek lisans ve 2 yıllık sertifika programları vardır. İngilizcesi yeterli olmayan öğrenciler okulun için de yer alan ELS dil okulunu İngilizce programından yararlanabilirler. Üniversitenin bulunduğu Maryville şehrinin toplam nüfusu 11.000'dir. Bu nufüsun 6.600 yakını öğrenci olup üniversitede okumaktadır. Küçük ve ekonomik bir bölge düşünen öğrenciler için ideal bir seçimdir.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Üniversitenin Kampüsleri
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
NWMissouri Amerika NWMissouri Amerika ABD Missouri Maryville