MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Monash University  Monash University

Okul Türü Üniversite
Ülke/Bölge/Şehir Avustralya / Victoria / Melbourne
Kuruluş Tarihi 1958
Adres Road Clayton, Wellington, Victoria 3800
Web http://monash.edu.au/
Mail study@monash.edu
Tel +61 3 9902 6000
Fax +61 3 9905 4007

Okul Hakkında Kısaca

Monash Üniversitesi, Avustralya’nın en uluslararası üniversitesidir ve programları dünya çapında tanınır. Malezya ve Güney Afrika olmak üzere sekiz kampüsü ve Londra, İngiltere ve Prato, İtalya’da merkezleri vardır. Enerjik ve dinamik yapısıyla Monash kaliteli eğitimi ve araştırma olanaklarını sağlamayı kendine ilke edinmiştir. Yurtdışında eğitimde Monash’ı seçmek için birden fazla neden var; Monash uluslararası tanınırlılık demek bu da kalite, mümmellik. Monash Üniversitesi en iyi üniversiteler sıralamasında ilk 3’te olup aynı zamanda Group of Eight’e üyedir. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Üniversitenin Kampüsleri
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
Monash University Avustralya Monash University Avustralya Avustralya Victoria Melbourne