MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

London Study Centre (LSC) Stanton Dil Okulları  London Study Centre (LSC) Stanton Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Londra
Kuruluş Tarihi 1975
Adres London Study Centre, Munster House, 676 Fulham Road, London SW6 5SA
Web http://lscuk.co.uk/
Mail
Tel +44 207 731 3549
Fax +44 207 731 6060

Okul Hakkında Kısaca

Biritish Council’a bağlı olan LSC, 1975’ten bu yana İngilizce eğitim vermektedir. LSC dünyanın çeşitli ülkelerinden öğrencilere eğitim vermekte ve eşsiz bir ortam sunmaktadır. Londra’nın prestijli bir bölgesi olan Fulham’da bulunmaktadır. Londra’nın merkezine çok yakın bir konuma sahip olup West End, Big Ben ve Buckingham Sarayı’ndan yalnızca 20 dakika uzaklıktadır. Harika barları ve restoranları ile canlı ve modern bir alan üzerinde yer alan Fulham, Chlesea Futbol Kulübüne de ev sahipliği yapmaktadır. Thames Nehri kıyısındaki güzel Bishops Park ile King’s Road’a ve daha birçok önemli merkezi ile Fulham, öğrencilerine her şeyin en iyisini sunar.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
LSC Stanton Londra Dil Okulu LSC Stanton Londra Dil Okulu İngiltere --- Londra