MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

London College of International Business Studies (LCIBS)  London College of International Business Studies (LCIBS)

Okul Türü Üniversite
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Londra
Kuruluş Tarihi 1994
Adres 14 Southampton Place, London WC1A 2AJ, UK
Web http://lcibs.org
Mail admissions@lcibs.org
Tel + 44 (0)207242 1004
Fax + 44 (0)20 7242 1005

Okul Hakkında Kısaca

London College of International Business Studies yani kısaca LCIBS, özellikle işletme, halka ilişkiler, pazarlama, finans ve turizm gibi işletme ve yöneticilik üzerine programlarda uzmanlaşmış bir okul olup üç aydan bir akademik yıla kadar uzayan sürelerle sertifika ve diploma programları sunmaktadır. Eğitim kadrosu iş dünyasının içinde yetişmiş deneyimli profesyonellerden oluşur ve bu kadro tarafından hazırlanan okulun eğitim materyalleri ve kitaplar sadece LCIBS öğrencileri için temin edilir ve okul öğrencisi olmayanlara satış yapılmaz.
 
Genel olarak ocak ve eylül aylarında başlayan sertifika ve diploma programları için orta seviyenin üzerinde ingilizce bilgisi talep eden okul, eğitim verdiği alanlarda iş deneyimi olan öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.
 
İngiliz eğitim sistemi önemli ölçüde ileri eğitim kurumları üzerine kurulmuş olduğu için pek çok İngiliz vatandaşı da sertifika ve diploma programları için  LCIBS'i tercih etmektedir.  LCIBS ayrıca ileri eğitim kurumlarının yetkinliğini ölçen BAC (British Accreditation Council for Independent Further and Higher Education) tarafından onaylıdır.  

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Üniversitenin Kampüsleri
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
LCIBS LONDRA LCIBS LONDRA İngiltere --- Londra