MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

La Trobe University  La Trobe University

Okul Türü Üniversite
Ülke/Bölge/Şehir Avustralya / Victoria / Melbourne
Kuruluş Tarihi 1964
Adres La Trobe University, Bundoora, Victoria 3086
Web http://latrobe.edu.au/
Mail international@latrobe.edu.au
Tel +61 3 9479 1111
Fax +61 3 9479 3660

Okul Hakkında Kısaca

1964 yılında kurulan La Trobe Üniversitesi 26.500'den fazla öğrencisi ile Avustralya'nın en büyük devlet üniversitelerinden biridir. Son verilere göre 70 ülkeden 5.000'den fazla uluslararası öğrenci üniversitede eğitim almıştır. Melbourne şehrinde bulunan merkez kampusu Bundoora'da 20.000 öğrenci eğitimine devam etmektedir. İkinci büyük kampus olan Bengido'da ise 5.000 öğrenci eğitim görmektedir. Üniversitede sağlık bilimleri, sosyal bilimler, eğitim bilimleri, işletme, hukuk, iktisat ve mühendislik fakültelerinde lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimleri verilmektedir. La Trobe Üniversitesinde eğitim almak isteyen ama yeterli İngilizce seviyesine sahip olmayan kişiler için kurulmuş olan  dil merkezinde İngilizce öğrenmek ve mevcut seviyesini ilerletmek isteyen öğrencilere de İngilizce eğitim vermektedir. La Trobe Üniversitesinin en öne çıkan özelliği profesyonel, teknik, klinik ve geleneksel programlarla klişileri en yüksek seviyede eğitim, öğretim ve araştırma imkanı sunmasıdır. La Trobe Üniversitesi mükemmel akademik yenilikleriyle Avustralyanın önde gelen öğretim araştırma üniversitesi olarak, ulusalararası ünlülüğe sahiptir. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Üniversitenin Kampüsleri
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
La Trobe University Avustralya La Trobe University Avustralya Avustralya Victoria Melbourne