MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

ILAC Dil Okulları  ILAC Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir Kanada / Ontario / Toronto
Kuruluş Tarihi 1997
Adres 920 Yonge St., 4th floor Toronto, ON M4W 3C7, Canada
Web http://ilac.com
Mail info@ilac.com
Tel +1 416 961 5151
Fax +1 416 961.9267

Okul Hakkında Kısaca

ILAC, Kanada’nın en büyük şehirlerinde bulunmaktadır: TORONTO & VANCOUVER. UNESCO’ya göre Toronto ve Vancouver dünyadaki en güzel, güvenli ve yaşanılır şehirlerinden iki tanesidir. Toronto, Kanada’nın, inglizce konuşulan en büyük yerleşim yeri ve dünyanın en kozmopolit şehirlerinden birisidir. Vancouver ise Kanada’nın ikinci büyük şehridir.

 

ILAC, nezninde aktif üyeliği de bulunan birçok kuruluş tarafından tanınmış ve bu kuruluşlar tarafından çeşitli ödüllere aday gösterilmiştir. ILAC ayrıca aday gösterildği bu ödüllerin bazılarının kazanması da büyük kıvanç duymaktadır.

 

ILAC’in öğrenci tercihlerine göre uyarlanabilir eğitim programları müfredatı Kanada’daki 14 üniversite ve kolej tarafından tanınan ILAC öğrencilerine kendi eğitimsel çizgilerini belirleme şansını vermektedir.

 

ILAC 18 İngilizce dil eğitimi seviyesi sunar. Seçilebilecek 10’dan fazla seçmeli ders vardır. Sınıflar ortalama 10 – 12 kişiliktir. Derse başlangıç tarihleri esnek olup iki haftada bir başlama imkânı sunar. 50 den fazla farklı ülkeden öğrencilerle birlikte okuma fırsatı yakalayın.

 

ILAC’ın bünyesinde 11’den fazla dil konuşulan öğrenci danışmanları ekibine sahiptir. Tüm öğretmenler TESOL sertifikalıdır ve İngilizce öğretmenliğinde eşsiz bir deneyime sahiptirler. Yüksek kalite standartlarını yakalanabilmesi için, homestay aileleri her ay denetlenmektedir.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
ILAC Toronto Dil Okulu ILAC Toronto Dil Okulu Kanada Ontario Toronto
ILAC Vancouver Dil Okulu ILAC Vancouver Dil Okulu Kanada British Columbia Vancouver