MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Hales Institute  Hales Institute

Okul Türü Üniversite
Ülke/Bölge/Şehir Avustralya / Victoria / Melbourne
Kuruluş Tarihi 1910
Adres Level 3, 55 Swanston Street, Melbourne VIC 3000, Australia
Web http://hales.edu.au/
Mail shortcourses@hales.edu.au
Tel +61 3 9639 0000
Fax +61 3 9650 6476

Okul Hakkında Kısaca

Melbourne’da bulunan Hales Institute İngilizce dil egitim, ahçılık, pastacılık, kuaför ve bilgisayar (Multimedya) alanlarında sertifika ve diploma kursları vermektedir. 1910'dan beri faaliyetde olmasına rağmen modern bir okul haline gelmiştir. Hales Institute tam Melbourne şehrinin göbeğinde bulunmakta olup Flinders Street tren istasyonuna sadece bir kaç dakika uzaklıkdadır. Melbourne’un meşhur tramwayı okulun önündeki durakdan sürekli geçmektedir. Spor seven biri iseniz, okula bisiklet yollarından da gelebilirsiniz. Hales Institute öğrencilere motivasyon sağlayarak bütün bir hayat boyu kullanabilecekleri yetenekleri kazanmalarını sağlamaktadır.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Üniversitenin Kampüsleri
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
Hales Institute Avustralya Hales Institute Avustralya Avustralya Victoria Melbourne