MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Eurocentres Dil Okulları  Eurocentres Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Londra
Kuruluş Tarihi 1948
Adres 56 Eccleston Square London SW1V 1PH, UK
Web http://eurocentres.com
Mail info@eurocentres.com
Tel +44 (0) 207 963 8450
Fax +44 (0) 207 963 8479

Okul Hakkında Kısaca

Eurocentres ile 31'dan fazla dil okulunda kurslara katılabilirsiniz. Dili konuşulduğu yerde öğrenin. Üçte biri Latin Amerika, Avrupa ve Asya'dan gelen öğrencilerimiz, mükemmel bir çokuluslu karma oluşturmaktadır. Yurtdışı eğitim programınız gerçek bir kültürlerarası deneyim olacak.

 

Dünya genelinde kayıt ofisleri ve acente ağı bulunan Eurocentres her yıl yaklaşık 13 000 öğrenciyi Avrupa, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika ve Japonya'daki okullarına kabul etmektedir. Üstün bir dil eğitimi sağlama ve müşterilerinee yüksek standartta hizmet sunma hedefine olan bağlılığını sürdürmektedir.

 

İsviçre Eurocentres Kurumu, 1968 yılından bu yana dil eğitimi konusunda Avrupa Konseyine danışmanlık yapmaktadır ve dil eğitimi ve öğreniminde Avrupa Yabancı Dil Öğretimi Ortak Ölçütlerinin hazırlanmasında önemli rol oynamıştır. Eurocentres, bir kurum olarak üstün kaliteli dil eğitimi vermektedir ve ulusal, kültürel ve sosyal engellerin aşılmasına yardımcı olarak, dünyanın her yerinden insanların birbirlerini daha iyi anlamasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

 

Eurocentres'ın akademik yaklaşımının sistematik yapısı öğrenme hedeflerinize ulaşmanızı garantiler. Devamlı olarak ilerlemenizi izliyor ve iyi ve zayıf olduğunuz yerleri analiz ediyoruz. Bu değerlendirme sonucu nerede durmanız ve nereleri çalışmaya devam etmeniz gerektiğini her zaman bilirsiniz. Eurocentres dil kursunuzun bütün bileşenleri mantıksal olarak bağlantılıdır ve birleştiklerinde başarınızı garanti eder. Yaklaşımımızın temeli, büyük ölçüde gelişiminde Eurocentres'ın önemli bir katkıda bulunduğu CEFR'e (Common European Framework of Reference for languages) (Avrupa Çapındaki Ortak Dil Kriterleri) dayanmaktadır

 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler