MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Curtin University  Curtin University

Okul Türü Üniversite
Ülke/Bölge/Şehir Avustralya / Western Australia / Perth
Kuruluş Tarihi 1986
Adres Kent Street, Bentley, Perth, Western Australia. 6102
Web http://curtin.edu.au/
Mail futurestudents@curtin.edu.au
Tel +61 8 9266 9266
Fax +61 8 9266 3131

Okul Hakkında Kısaca

Curtin Üniversitesi, Batı Avustralya’nın en büyük üniversitesidir. 105’ten fazla ülkeden 42.000 üzerinde öğrenciye sahip olan Curtin University, dinamik ve öğrenmeye teşvik edici olan dünya standartlarında bir üniversitedir. Dünyanın en canlı ve kozmopolit şehirlerinden biri olan Sydney ve Perth şehirlerinde kampüsü bulunan Curtin University, öğrencileri için çeşitli akademik hazırlık programlarına sahiptir. Son yıllarda Singapur ve Malezya'da eğitime başlamış olup ayrıca Çin, Hong Kong, Mauritius, Sri Lanka ve Vietnam’daki partner üniversitelerle işbirliği yaparak uluslarası bir konuma yükselmiştir. Curtin University tüm lisans ve master öğrencileri için kariyer hazırlık programları sunmaktadır. Bu program öğrencilerin mezun oldukları alanda iş bulmalarına yardım etmektedir. Curtin University beş eğitim bölümüne sahiptir, Centre for Aboriginal Studies (Aborjin Yerlileri Çalışmaları Merkezi); Curtin Business School (Curtin İşletme Okulu); Sağlık Bilimleri; Beşeri Bilimler ve Bilim ve Mühendislik. Curtin’de ayrıca John Curtin Institute of Public Policy (John Curtin Kamu Politikası Enstitüsü) de bulunmaktadır. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Üniversitenin Kampüsleri