MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

British Study Centres Dil Okulları  British Study Centres Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Londra
Kuruluş Tarihi 1930
Adres London, Oxford, Brighton, Manchester, York, Edinburgh
Web https://www.british-study.com/
Mail
Tel
Fax 44 0207 487 9030

Okul Hakkında Kısaca

British Study Centres Dil okulları 1930 yılında kurulmuş profesyonel kadrosu ve kaliteli eğitim anlayışıyla İngiltere’nin önde gelen eğitim kurumlarındandır..British Study Centres Dil Okulları İngiltere’nin en güzel dört şehrine konumlanmış ve öğrencilerin adaptasyonu daha rahat ve sorunsuz olacak şekilde planlanmış binalarda eğitim vermektedirler. Eğitmenlerinin ve çalışanlarının oluşturduğu arkadaş canlısı ve sıcak ortam öğrencilerin kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaktadır.Yurtdışı eğitim Oscar’ı sayılan LTM Star ödüllerine son 4 yıldır en iyi dil okulu olarak aday gösterilen okul en yeni teknoloji ile donatılmış sınıfları ve kaliteli eğitim sistemiyle her geçen gün daha da ilerlemektedir.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir