Öğrenci İzlenimleri

 1. İdealsas
  Elif Gödek

  İdealsas danışmanlığı bana çok da tatlı bir arkadaş kazandırdı, şimdi tüm eğitim

 2. İdealsas danışmanlığı bana çok da tatlı bir arkadaş kazandırdı, şimdi tüm eğitim planlarımı birlikte yapıyoruz ve ben onlarla olmaktan çok mutluyum...

  Bournemouth...

   

  Hayatımın en unutulmaz yazlarından biri, İngiltere’nin en şirin sahil kasabası. Kurs sürem boyunca diğer şehirleri de gezme imkânım oldu ama her zaman iyi ki burayı seçmişim dedim.

   

  Geceleri kumsaldaki partileri, sabah saatlerinde okul çıkışı gidip uzandığımız yemyeşil parkları, cıvıl cıvıl meydanı ve eğer benim kadar şanslıysanız denize girecek kadar sıcak bir İngiltere yakalarsanız soğuk okyanus suları:) her anı bir başka güzeldi Bournemouth'un.

   

   

  BBSI 'a gelirsem; sınıf arkadaşlarımın internasyonelliği, hocaların tecrübesi ve öğrencilerin yabancılık çekmemesi için düşünülen bin bir türlü eğlenceli etkinlik. Eğer hayatınızda bir kez olsun kendiniz ve kariyeriniz için iyi bir şeyler yapmayı düşünürseniz mutlaka tavsiye ederim. İngilizlerin sıcak karşılamaları ve her ülkeden farklı farklı edindiğiniz yeni arkadaşlarınız bir yana eğitim ve genel kültür olarak da kendinize yepyeni bakış açıları kazandıracağınız kesin.

   

   

  Tüm bu maceram sırasında bana yardımcı olan İdealsas çalışanlarına, özelliklede danışmanım Gökçe'ye ne kadar teşekkür etsem az. Bu danışmanlık bana çok da tatlı bir arkadaş kazandırdı, şimdi tüm eğitim planlarımı birlikte yapıyoruz ve ben onlarla olmaktan çok mutluyum:)

   

  Elif GÖDEK

  Bahçeşehir Üniversitesi, Hukuk öğrencisi

  BBSI Bournemouth Dil Okulunda İngilizce dil eğitimi aldı

  İngiltere, Bournemouth