Öğrenci İzlenimleri

 1. İdealsas
  Gülbahar Narin Barder

  İdealsas bana hep destek oldu, bilgilendirdi. Başından sonuna kadar çok profesyo

 2. İdealsas bana hep destek oldu, bilgilendirdi. Başından sonuna kadar çok profesyonelce, dürüst bir çalışma sundurlar...

  Bugün kursumun son günü maalesef:( Her şey süperdi, çok fazla insanla tanıştım burada, çok farklı milletten insanlar ile dostluklar kurdum. Çok fazla şey öğrendim ve bu yalnızca İngilizce değildi. Harika turlara katıldım, İngiltere’nin her yerini gezdim, oda yetmedi diğer şehirleri de gezdim; Cambridge, Oxford, Brighton vb . Süperdi. Burada yapılacak o kadar çok şey var ki sıkılmanız imkânsız. Genelde İngilizler soğuk insanlar derler ama ben çok iyi karşılandım burada.

   

   

  EC çok güzel bir ortamı olan bir okul. Ciddi anlamda mesai harcadım İngilizce için ve zannediyorum çok iyi bir noktaya getirdim. İlk geldiğimde tabi ki zor geldi çünkü aksan çok farklı ve zordu. Çok film, çok kitap ve sonuç şuan subtitle (altyazı) olmadan rahatça film izliyor, İngiliz ve diğer insanları çok rahat anlıyorum ve gayet güzel konuşuyorum:)

   

  Buraya geldiğim sürece içerisinde Türkçe konuşmamaya çok özen gösterdim. Ve şansıma geldiğim süreçte en fazla 4–5 Türk öğrenci vardı okulda. Onlarla da İngilizce konuştum.

   

   

  İdealsas ekibine ve özellikle size bu süreçte verdiğiniz emek ve anlayış için çok teşekkür ederim. Her süreçte bana destek oldunuz, bilgilendirdiniz. Başından sonuna kadar çok profesyonelce, dürüst bir çalışma şekliyle davrandınız. Çok teşekkür ederim.

   

  Gülbahar Narin BARDER

  Bütçe Uzmanı

  Sakarya Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği

  EC Londra Dil Kursundaİngilizce dil eğitimi aldı

  İngiltere, Londra