Öğrenci İzlenimleri

 1. İdealsas
  Melike Uzun

  Hedefime ulaşmamda bana büyük yardımda bulunan İdealsas’a sonsuz teşekkürler…

 2. Hedefime ulaşmamda bana büyük yardımda bulunan İdealsas’a sonsuz teşekkürler…

  Geleceğim ve kişisel gelişimimde yapmış olduğum bu yatırımda benim için önemli olan güvenirlik, profesyonel destek ve gösterdiğim çabayı boşa çıkartmayacak bir organizasyondu. Bunu da İdealsas’da buldum.

   

  Tarafıma verilen bilgiler, önerilen yer ve okul gerçekten benim için doğru bir kararmış. Okulum muhteşemdi. Dersler çok neşeli, sınıf olarak gruplar halinde yaptığımız alıştırmalar ve yarışmalar sayesinde öğrenmeye teşvik ediciydi. Arkadaşlarımla hem eğleniyor hem de değişik kültürler öğreniyorduk. Öğretmenlerimin performansı ve bizimle olan birebir ilgisi daha da motive ediciydi. Bilgisayar odası ve laboratuvar çalışmalarından büyük keyif aldım ve bunlar sayesinde iletişimimin ilerlediğini hissettim.

   

   

  Tabi ki bu iletişimimin gelişmesinde yanında kaldığım ailenin desteğini unutamam. Bana göstermiş oldukları ilgi ve yakınlık sayesinde daha çabuk adapte oldum. Derslerime de yardımcı oluyorlardı ve benimle sürekli konuşuyorlardı. Onlar sayesinde birçok yeni İngilizce kelime öğrendim.

   

  Brighton benim için unutulmaz. Orada, hepsini teker teker yazmam imkânsız olan birçok anım var. Tanıştığım ve güzel dostluklar kurduğum arkadaşlarım ve aileyle de hala görüşüyorum.

   

   

  Hedefime ulaşmamda bana büyük yardımda bulunan İdealsas’a sonsuz teşekkürler…

   

  Saygılarımla,

  Melike UZUN

  Balıkesir Üniversitesi, İşletme öğrencisi

  SNT Bournemouth Dil Okulunda İngilizce dil eğitimi aldı

  İngiltere, Bournemouth