Öğrenci İzlenimleri

 1. İdealsas
  İrem Çakmakçı

  6 ayda İngilizcemde çok ciddi değişim oldu gerçekten okul sayesinde...

 2. 6 ayda İngilizcemde çok ciddi değişim oldu gerçekten okul sayesinde...

  Öncelikle LSI ‘dan başlıyım anlatmaya,

   

   

  Gayet güzel bir okul öğretmenleri çok kaliteli sadece 1-2 si dışında ama genel anlamda öğretmenleri iyi. En önemlisi her şekilde sizi anlıyorlar yardımcı olabiliyorlar. Bu tabi benim gibi level 1 den  başlayanlar için önemli tabi. Çünkü ilk zamanlar bir panikle başlanıyor okula ama benim alışma sürecim çok uzun sürmedi 2 haftada filan gayet olumlu hissetmeye başlamıştım. Bir de değinmeden geçemeyeceğim okulun direktörü Ligia Andersen harika bir insan. Her şeyle çok fazla ilgileniyordu çok yardımcıydı. 6 ayda İngilizcemde çok ciddi değişim oldu gerçekten okul sayesinde. Kısacası genel anlamda güzel bir eğitim veren okul.

   

   

  Konaklamaya gelince bununla ilgili çok iyi şeyler söylemeyeceğim okula yakınlığı dışında. Bir kere çok bakımsız ve eski bir yurt. Bir kere ilk odama girdiğimde gayet toz içinde ve pisti bunu anlamak mümkün değildi gerçekten çok zordu ve çok pisti .Ama okula yakın olması ve arkadaş ortamı sebebiyle alışmak zorunda kaldım. Sonrası daha da kolay oldu benim için. Yerinin merkezi olması sürekli İngilizce konuşma şansımızın olması güzel oldu ama bakım sıfırdı resmen. Kapalı dolabım bile yoktu düşünün.

   

   

  LOS ANGELES a gelinceeeeeeeeeeeee. Gerçekten harika bir yer yaşanılacak bir yer. Stresten uzak insanları acele telaş yok orda. Harika gezilecek yerleri var beachleri harika. Ulaşım çok kolay tek otobüsle Santa Monicaya Hollywooda gidebiliyorsun mesela. Metro ulaşımı çok yaygın ve kolay. Sokakları temiz ferah. Kısacası harika bir yerdi bana göre tabi ben çok sevdim….

   

   

  İrem ÇAKMAKÇI

  Bahçeşehir Üniversitesi, Muhasebe ve Uluslararası Rapor

  Language Systems Los Angeles-Downtown Dil Kursun’daİngilizce dil eğitimi aldı

  ABD, California, Los Angeles