MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Work And Travel Erken Kayıt Fırsatları

Work And Travel Erken Kayıt Fırsatları

İdeal Work & Travel (WAT) 2019 programına erken başvuran daha çok kazançlı çıkıyor! 

 

İstediğiniz WAT İşini Seçebilirsin!
Hazır iş listemizdeki işverenlerden her birinin sınırlı sayıda personele ihtiyacı vardır ve bir işe işveren tarafından belirtilen sayıdan daha fazla öğrenci yerleştirilemez. Dolayısıyla geç kaydolan öğrenciler sadece elimizde kalan işlerin arasından bir seçim yapmak zorunda kalmakta.

 

Work&Travel Vize Sürecinde Sıkıntı Yaşamazsın!
W&T programı için vize başvuruları 1 Mart itibariyle başlamaktadır. Ve bu aylarda öğrencilerin ve turist olara gezmeye gitmek isteyenlerin başvuruları çakışır. Konsolosluklar çok kalabalık ve yoğun olur. Amerikan vize başvuruları randevu alınarak yapıldığından bu tarihlerde yapılan başvurularda randevunuz yoğunluktan dolayı geç bir tarihe verilebilir ve bu seyahat planlarınızı aksatabilir.


İSTER 0212.292.3904 NOLU NUMARADAN ARAYABİLİR, İSTERSENİZ info@idealsas.com ADRESİNE TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN DANIŞMANLARIMIZ SİZİ ARASIN!


W&T Programında Daha Etkin ve Kapsamlı Bir Hizmet Alırsın!
Sizlere sunduğumuz WAT programının bir ayağının da Amerika'da olması ve CHI'nin dünya genelinde milyonlarca kişiye hizmet verdiği düşünülürse yoğunluğu tahmin edebilirsiniz sanırız! Dolayısıyla sponsor firmanın iş yoğunluğunu size yansıtmamamız için, belgelerinizi süratli getirmeniz ayrıca eğitiminiz hakkında ayrıntılı olarak konuşmamıza da zaman tanıyacaktır.


Amerika'ya Uygun Fiyatlı Uçak Bileti alabilirsin!
Bir uçak bileti rezervasyonu uçuş tarihinden ne kadar önce yaptırılırsa fiyatı o kadar uygun olur. Bir uçağın koltuklarının çoğunluğu boş ise bu uçuş için satışa açık koltukların ücreti düşük olur. Rağbet çok ise az kalan boş koltuklar değerlenir ve yüksek fiyattan satışa sunulur. Size ekonomik uçak bileti bulabilmemiz için erken kayıt yaptırmış olmanız, işlemlerinizin erken bitmesi ve vizenizi erken almanız gerekir.

 

Work and Travel Fiyat İndiriminden Faydalanabilirsin!

Work and Travel ücreti üzerinden Aralık’a kadar kaydınızı yaptıran herkes inanılmaz bir fiyat indirimi kazanıyor. Ayrıntılar için lütfen irtibata geçin!


UNUTMA! ERKEN KAYIT SON BAŞVURU TARİHİ 1 EKİM 2018 


 

WORK&TRAVEL HAKKINDA HERŞEY! 

ÖĞRENCİLERİMİZİN WAT İZLENİMLERİ

ABD WAT VİZE BAŞVURUSU

ABD ve ŞEHİRLER HAKKINDA BİLMEK İSTEDİĞİNİZ HERŞEY

WORK & TRAVEL REHBERİ

SORU VE CEVAPLARLA WAT Biz Sizi Arayalım

 ( * ) Zorunlu alanlar.-