MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Resmi Malta Vize Acentesi Olduk

Resmi Malta Vize Acentesi Olduk

İdealsas Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı artık Malta Konsolosluğu Resmi Vize Acentesi olmuştur. Üstelik Malta’daki dil okullarına kayıt olan öğrencilerimizden vize ücreti almıyoruz!

 

Firmamız 17 Temmuz 2013 itibariyle Malta Konsolosluğu Resmi Vize Acentesi olmuştur. Bu sayede artık Malta’ya yapacağınız seyahatler için şahsi başvuru zorunluluğu aranmayacaktır. Firmamız, sizin adınıza başvuru ve başvuru takibi yapabilecektir. Ayrıca, detaylı vize prosedürlerin içine girmeden, uğraşmadan, rahat bir şekilde vize alabileceksiniz.

Bir diğer kolaylık ise, özellikle Malta’da dil eğitimi alacak öğrencilerin, tüm eğitim ve konaklama paket ücretlerini Malta’daki okulun hesabına ödeme yapma zorunluluğu olmadan da artık başvurularını yapabileceklerdir.

 

Malta vizeleri ortalama 5 iş gününde neticelenir. Eylül ayının gelmesi ile dil okulu fiyatlarında da %30-40’lara varan indirimlerle dil öğrenme imkanı mevcuttur. Malta’da dil eğitimi almayı düşünen tüm ilgili öğrencilerimize, firmamız aracılığı ile detaylara girmeden, bizzat gelmeden, indirimli fiyatlar ile dil eğitimi almalarını öneriyor ve başvurularını bekliyoruz.

 

İSTER 0212 292 3904 NUMARADAN ARAYABİLİR, İSTERSENİZinfo@idealsas.com ADRESİNE TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN DANIŞMANLARIMIZ HEMEN SİZİ ARASIN -

 

NEDEN MALTA’YA İDEALSAS İLE GİTMELİSİNİZ?

Çünkü, Malta vize başvurularınız İdealsas tarafından yapıldığında Malta Konsolosluğuna bizzat gitmenize gerek yok! Vize başvurunuz, sizin adınıza İdealsas tarafından Malta Konsolosluğuna teslim edilir. 

Çünkü, pasaportunuz yine sizin adınıza Malta Konsolosluğundan teslim alındığındanpasaportunuzu teslim almak için tekrar konsolosluğa gitmenize gerek kalmaz!

Çünkü, tüm formlar ve eksik evraklar Malta Konsolosluğuna başvurunuz yapılmadan önce eksiksiz olarak hazırlanır ve başvurunuz geri dönmez!

Çünkü, Malta Konsolosluğu resmi vize acentesi olduğumuz için yeniliklerden ve değişikliklerden anında haberdar olarak beklenmedik aksaklıklar yaşamazsınız!

Çünkü, İdealsas Yurtdışı Eğitim’in %98‘lik vize başvuru onay başarısı vardır!

 

Çünkü, Malta’da İngilizce dil eğitimi alacaksanız İdealsas Yurtdışı Eğitim, okul kaydınızı, konaklamanızı sigortanızı, karşılamanızı işlemlerinizin yanında aynı zamanda vize işlemlerinizi de A’dan Z’ye  takip ederek sonuçlandıracaktır. Üstelik bütün bunlar ücretsizdir!

 

Malta'da Herşey Dahil (gidiş-geliş uçak bileti, konaklama, başvuru, vize işlemleri, materyaller…) 3 Ay Dil Eğitimi Sadece 6.000 TL! 

 

 

ONLINE DANIŞMANIMIZDAN ANINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ!

BİLGİ veya KAYIT İÇİN BİLGİ FORMUNU DOLDURABİLİRSİNİZ!

 Biz Sizi Arayalım

 ( * ) Zorunlu alanlar.Resmi Malta Vize Acentesi Olduk