MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Kanada'da İş Garantili Diploma Programı Sadece 8.500 Kanada Doları!

Kanada'da İş Garantili Diploma Programı Sadece 8.500 Kanada Doları!

ILAC Sales & Marketing Diploma Program ( Co –op ) – 92 hafta
 
Günümüzün rekabetçi iş ortamında lider bir rol oynamak için gereken spesifik bilgi ve becerileri öğrenin. Satış ve Pazarlama Diploması programı, satış ve pazarlamadaki en son trendleri, sınıfta öğrendiğiniz becerileri uygulamanıza yardımcı olacak uygulamalı deneyim ile birleştirir. Müfredat, profesyonel iletişim, örgütsel davranış, proje yönetimi, sosyal medya ve dijital pazarlama, marka tanıtım ve profesyonel satış gibi kilit alanları kapsamaktadır.
 
Üniversiteden yakın zamanda mezun olan, bir iş yerinde 2 yıllık tecrübe edinmiş, orta düzey İngilizceye sahip, satış-pazarlama konusunda kendini geliştirmek ve bunu yaparken de çalışıp para kazanmak, iş tecrübesi edinmek isteyenler, bu program tam size göre...
 
Program 92 hafta sürelidir yani iki yıl. 52 haftası satış-pazarlama eğitimi, kalan 40 haftası ise full time çalışma fırsatı içerir. İşiniz ILAC College tarafından garantili bir şekilde sağlanacaktır. Üstelik ilk 52 haftalık süreçte de part-time çalışma izni verilmektedir. Bu süreçteki işi bulmak öğrencinin becerisine kalmaktadır. Dersler, Pazartesi - Perşembe arası, 17.45 – 21.45 saatleri arasında olduğundan gündüzleri part- time bir iş bulup çalışmak oldukça mantıklıdır. Böylece ilk 52 haftalık süreçteki konaklama ve yaşam maliyetlerinizi kolaylıkla finanse edebilirsiniz.
2 yıllık bu diploma programının ücreti 15.000$’dır. 31 Marta kadar ön kayıt yaptıran Türk öğrencilere %45’e varan indirimle sadece 8.500 Kanada Doları. 2 yıl boyunca çalışma izni de veren bu program, bu fiyata kaçırılmayacak büyük bir fırsattır.
 
Programa başvurabilmek için istenen dil seviyesi IELTS 5,0’dır. Eğer yeterli dil eğitiminiz yoksa ILAC Dil okulunda eğitim alabilirsiniz. ILAC 12. Seviyeye ulaşan öğrenciler programa kabul edilmektedir.
 
52 hafta süresince verilecek dersler şunlardır; Professional Communication, Working Across Cultures, Organizational Behaviour, Project Management, Professional Sales, Consumer Behaviour, Marketing Foundations, Integrated Brand Promotion, Digital Marketing ve Social Media Marketing
 
Co-op Work Experience (Co-op Tecrübesi)
Programın ikinci etabı olan 40 hafta boyunca, sınıfta öğrendiğiniz Satış ve Pazarlama bilgilerini uygulayacak ve iş deneyimi kazanacaksınız. Co-op, aynı zamanda sektör içinde profesyonel temaslar edinmek ve öğrencilerin özgeçmişlerini geliştirmek için de büyük bir fırsattır. Co-op Danışmanlarımız, doğru iş seçimi ve yerleşimi sürecinde sizlere sürekli destek verecektir.
 
2019 yılı içerisinde programa Başlama başlayabileceğiniz tarihler; 01 Nisan, 17 Haziran, 9 Eylül ve 18 Kasım 2019.
Kariyer Destek Hizmetleri (Career Service) kapsamında size verilecek destekler kısaca şunladır.
 
  • Résumé Clinics (Özgeçmiş Klinikleri) Öğrenciler, özgeçmişlerini düzenlemek, değiştirmek ve güncellemek için danışmanlarımızla birebir çalışma fırsatı bulurlar.
  • Job Interview Coaching (İş Görüşmesi Koçluğu) İş görüşmesini ayarlamak ve mülakatta başarılı olmak için ön hazırlık yapma aşamalarında size yardımcı olacağız.
  • Weekly Job Postings (Haftalık İş İlanları) Özgeçmişinizi hazırladıktan sonra, Co-op uzmanlarımızdan haftalık iş fırsatları alacaksınız.
  • LinkedIn Profile (LinkedIn Profili) Profil resminiz için profesyonel bir fotoğraf çekimi de dâhil olmak üzere etkili ve etkin bir LinkedIn profili oluşturmanıza yardımcı olacağız.
  • Networking Events (İş Bağlantıları Etkinlikleri) Öğrenci Hizmetleri ekibimiz, endüstri liderleriyle tanışabileceğiniz ve profesyonel ağınızı geliştirebileceğiniz etkinlikler düzenleyecektir.
  • Ongoing Support (Sürekli Destek) Co-op uzmanlarımız sizi her adımda destekleyecektir.
 

DİĞER GİDERLER
 
ÜCRETLER
  Başvuru Ücreti   200 $
  Tüm Ders Materyelleri ve Tüm Ders Kitapları     1.000 $
  Zorunlu Sağlık Sigortası   21 $ (haftalık)
  Konaklama Yerleştirme Bedeli   200 $ /tek seferlik)  
  Tam Pansiyon Aile Yanı Konaklama   240 $ (haftalık)
  Vize Başvuru Ücretleri   235 $

 Biz Sizi Arayalım

 ( * ) Zorunlu alanlar.-