MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

İngilizce Hazırlık Eğitimini Aynı Maliyetle Yurt Dışında Almaya Ne Dersiniz?

yurtdisi ingilizce hazirlik kampanyalariÜniversiteyi kazanıp, ilk yılını yurtdışında dil eğitimi ile geçirmeyi tercih edenlerin sayısı her geçen yıl artıyor...

Mayıs ayındaki YÖK’ün verilerine Türkiye’de 193 tane üniversite mevcut. Bunların 109 tanesi devlete ait, 76’sı özel üniversite ve 8 tanesi de yine özel meslek yüksekokullarıdır. LYS sınavları sonuçlandı ve birçok öğrenci üniversiteye kayıtlarını yaptırdı. Ve birçok üniversite ilk yıl için zorunlu İngilizce Hazırlık sınıfı için öğrencilerini bekliyor. Tam da bu noktada size bir önerimiz var. İngilizce Hazırlık eğitiminizi yurtdışında almaya ne dersiniz? Eminim iyi güzel de çok pahalı olmaz mı diye düşünüyorsunuz. Özellikle özel üniversitede bu eğitimi alacak öğrenciler için maliyet kıyaslaması yapmalarını ve akademik yıl sonunda elde edilecek sonucu iyi düşünmelerini öneriyoruz. Özel Üniversitelerin hazırlık eğitim ücretleri ortalama 14 ile 18 bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.


idealsas'ın vize başarı oranının %97 olduğunu biliyor musunuz? 


Üstelik birçoğumuzun malumudur ki sene sonunda, hazırlık eğitimini başarı ile tamamlasanız bile gelinen nokta, “İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum” dan öte geçmiyor ne yazık ki. Sonraki yıllarda yaz aylarında ya da mezuniyet sonrası dil eğitimlerine ciddi paralar ödeniyor ve zaman kaybediliyor. İngilizceyi lisans eğitiminiz başlamadan en iyi şekilde öğrendiğinizde, hem lisans eğitiminizi daha rahat tamamlayabilecek, hem de yaz aylarınızı dil öğrenmek yerine farklı kültürel değişim programları ile değerlendirebileceksiniz.

yurtdışında ingilizce hazırlık kampanyaları

Bizim size önerimiz, Türkiye’de geçirilecek verimsiz bir İngilizce hazırlık eğitimi yerine, yaklaşık aynı masraflar yapılarak İngiltere, Kanada, ABD gibi ülkelerde aynı eğitimin alınmasıdır. Öğrenciler sürekli İngilizce konuşulan bir ortamda geçirecekleri koskoca bir yılsonunda, tüm kariyerleri boyunca ihtiyaçları olacak olan akıcı İngilizce seviyesine çok daha kolaylıkla ulaşabilecekler. Yurtdışındaki hazırlık eğitimleri sonucu alacakları TOEFL yada IELTS skoru ile Türkiye’deki hazırlığı atlayıp direk bölüm derslerine başlayabileceklerdir.


İSTER 0212.292.3904 NOLU NUMARADAN ARAYABİLİR, İSTERSENİZ info@idealsas.com ADRESİNE TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN DANIŞMANLARIMIZ SİZİ ARASIN!


Hazırlık yılını Türkiye’de bir üniversitede geçirmek yerine, yurtdışında geçirmek istiyorsanız, kriterlerinize, aradığınız kaliteye ve tabi ki bütçenize uygun seçenekler için lütfen IDEALSAS Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımızdan bilgi alınız.

işte kaçırılmayacak yurt dışında İngilizce hazırlık fiyatları
AMERİKA'DA DİL OKULU KAMPANYASI! AMERİKA - LOS ANGELES 

Kaliforniya eyaletinin en büyük şehri olan Los Angeles'da 36 Hafta İngilizce hazırlık dil eğitimi sadece 4.584 Dolar yani yaklaşık 12.600 TL!!!
İNGİLTERE'DE DİL OKULU KAMPANYASI! İNGİLTERE - LONDRA

Londra'nın en nezih bölgelerinden biri olan Bournemouth'da 36 Hafta İngilizce hazırlık dil eğitimi sadece 3.095 Sterlin yani yaklaşık 13.465 TL!!!
KANADA'DA DİL OKULU KAMPANYASI! KANADA - TORONTO 

Kanada'nın eğitim ve kültür şehri olan Toronto'da 36 Hafta İngilizce hazırlık dil eğitimi sadece 7.360 Kanada Doları yani yaklaşık 15.450 TL!!!
MALTA'DA DİL OKULU KAMPANYASI! MALTA ADASI 

Akdenizin en keyifli ada ülkesi olan Malta'da 36 Hafta İngilizce hazırlık dil eğitimi sadece 2.550 Euro yani yaklaşık 7.780 TL!!!
AVUSTRALYA - MELBOURNE 

Avustralya'nın en yaşanılabilir sahil kenti olan bir üniversite şehri Melbourne'de 36 Hafta İngilizce hazırlık dil eğitimi sadece 8.640 Avustralya Doları yani yaklaşık 17.280 TL!!!

 

YURTDIŞINDA DİL EĞİTİMİ ALAN ÖĞRENCİLERİMİZİN İZLENİMLERİ! 

DİĞER İNGİLİZCE DİL KURSLARI KAMPANYALARI BURADA! Biz Sizi Arayalım

 ( * ) Zorunlu alanlar.-