MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

EC San Francisco Dil Okulu  EC San Francisco Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / California / San Francisco
Kuruluş Tarihi 1992
Adres 100 Montgomery, 18th Floor San Francisco, California 94104
Web www.ecenglish.com...
Mail study@ecenglish.com
Tel (415) 362-3300
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler

KAYIT OLAN HERKESE ÜCRETSİZ AMERİKA VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERMEKTEYİZ!


30 Haziran 2017 tarihine kadar kayıt olanlara %30 İndirim! Üstelik, 4 hafta ve üzeri kayıtlarda 280$ Değerinde San Francisco Havalimanından Gidiş ve Dönüş Havalimanı Karşılaması da HEDİYE
"Bitmedi, The Monastery Yurt Konaklamasında, 1 – 7 hafta arası kalışlara %10, 8 hafta ve üzeri kalışlara %15 İndirim"
Hafta Sayısı Haftalık Ders Sayısı / Saat Liste Fiyatı İndirimli Fiyat Kazancınız
04 Hafta 24 Ders / 18 Saat 1.620 USD 1.134 USD 486 USD
08 Hafta 24 Ders / 18 Saat 3.240 USD 2.268 USD 972 USD
12 Hafta 24 Ders / 18 Saat 4.500 USD 3.150 USD 1.350 USD
24 Hafta 24 Ders / 18 Saat 8.280 USD 5.796 USD 2.484 USD
36 Hafta 24 Ders / 18 Saat 12.420 USD 8.694 USD 3.726 USD

Okul Hakkında Kısaca

EC San Francisco, şehir merkezinin göbeğinde, Market Street’in hemen yanında ve Union Meydanı’na kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alan modern bir okuldur. Dersliklerin ortasında geniş ve güneş alan bir salon mevcu?? ur ve okulun hemen dışında öğrenciler birçok mağaza, restoran ve kafede vakit geçirebilir. Bugün, EC dünyanın her yerinde en muazzam İngilizcenin konuşulduğu lokasyonlarda dil okullarına sahiptir, bağımsız öğrencilere sunduğu canlı ve farklı kültürel düşünceleri keşfetme olanağı onların İngilizce iletişim yeteneklerini ve kültürleri anlayabilme kapasitelerini arttıracaktır. Öğrenciler düşük mevcutlu sınıflarda dikkatlerini derslere vererek daha verimli şekilde amaçlarına ulaşabilecekler. American Council Of Continuing Education and Training (ACCET) tarafından onaylı olan EC Dil Eğitim Merkezi dünyanın pek çok ülkesinden gelen öğrencilere profesyonel seviyede dil öğrenme ve kendilerini geliştirme fırsatları tanımaktadır.
 

EC’ı alanında farklı kılan faktörler her bakımdan dil eğitimi konusunda sahip olduğu yüksek akademik standartlar ve öğrenci odaklı verilen profesyonel hizmetleridir. Modern eğitim olanaklarına sahiptir. 225 kişilik EC San Francisco okul binasında 16 adet sınıfa, her türlü teknolojik donanım ve modern eğitim olanaklarına sahiptir.  

Yerleşim Yeri Özellikleri

San Francisco, açık hava aktiviteleri, festivalleri ve kozmopolit kültürüyle tanınır. Şehrin görülmeye değer yerleri, alışveriş merkezleri, gece hayatı, unutulmaz Nepa vadisi ile her yıl binlerce turist çekmektedir. San Francisco, California eyaletine göre daha sıcak iklimi ve dünyaca ünlü mimarisi olan güzel bir şehirdir. Francisco dil okulu çok merkezi bir konumdadır. Okul Union Square, Market Street, Ferry Building ve liman bölgesine sadece yürüme mesafesindedir. Tüm EC merkezleri özellikle etkili öğrenim ve olumlu, samimi bir etkileşim için mümkün olan en iyi ortamı oluşturmak üzere tasarlanmış canlı ve modern yerlerdir. Dersliklerimiz ve ortak alanlarımız EC’ye özgü bir tarzla tasarlanmaktadır; bu yüzden ferah ve bol doğal ışık alan aydınlık yerlerdir. Ayrıca okullarımızı elektronik tahtalar gibi yeni teknolojilerle ve İngilizce dil potansiyelinize rahat ve kolay bir şekilde ulaşmanız için ihtiyacınız olan modern kaynaklar ve imkanlarla geliştirmeye çalışmaktayız. Tüm EC merkezlerinde ücretsiz Wi-Fi imkanı bulunmaktadır. 

Okulun Sunduğu Programlar

• Genel İngilizce
• Yarı Yoğun İngilizce
• Yoğun İngilizce
• İş İngilizcesi
• Birebir
• İş İngilizcesi Birebir
• Tam Yoğun Eği?? m
• Cambridge Sınavlarına Hazırlık
• TOEFL Sınavına Hazırlık
• Akademik Yıl 24/30
• İş Yılı
• Üniversite Hazırlık Programı

• Gönüllü Programı 

Konaklama Seçenekleri

EC, tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, EC’nin size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz.

Neden Tercih Edilmeli ?

• Merkez kapasitesi: 225
• Derslik sayısı: 16
• Minimum yaş: 16
• Öğrenci bilgisayarları: 23
• Ücretsiz Wi-Fi
• Kütüphane imkanı

• Öğrenci salonu 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler